ČICH: smyslová hra (od 3 let)

Hra založená na Montessori principech. Děti se díky ní naučí rozeznávat vůně ovoce, zeleniny a rostlin. Dospělí znovu probudí své čichové buňky! 

Dostupnost Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
1.7.2024
799 Kč
ČICH: smyslová hra (od 3 let)

Zábavná, čichová a kooperativní hra. Potřebujete svůj nos. Pobaví se milovníci vůní všeho věku.

O co jde? Přikládejte různé vůně k obrázkům a trénujte své smysly. Pomozte včelkám s výrobou medu, na který shromažďují pyl z různých druhů rostlin. Poraďte jim ty pravé! 

Sada obsahuje:

  • 16 pachových tobolek
  • 16 žetonů pro umístění pod pachové tobolky
  • 4 x 6 včelích pěšců
  • 1 ilustrovaná hrací deska
  • 1 sada pravidel (v češtině ke stažení zde)

Vhodné pro děti od 3 let.

Všechny vůně jsou vyrobeny ve Francii pod vedením Véronique Deborise v továrně v Saint-Arnoult-en-Yvelines nedaleko Paříže.

O SENTOSPHERE

Francouzská firma SentoSphere je zaměřena na výrobu produktů, které podporují lidské smysly - čich, chuť, hmat, sluch a zrak. A to prostřednictvím her nebo experimentálních a kreativních sad.

Francouzská firma SentoSphere byla založena v roce 1989 paní Véronique Debroise, jejíž vášní jsou vůně. Inspiraci hledala po celém světě a na základě svých poznatků sepsala několik knih. Záhy se rozhodla navrhnout několik čichových her určených celým generacím. Ty obohatila o další hry podporující zbývající čtyři lidské smysly. Moc dobře si totiž uvědomovala, že je západní vzdělávání založeno především na výuce skrze smysly. Vznikly tak hry podporující čich, chuť, hmat, sluch a zrak. Navíc s postupem let přibyly experimentální sady, které jsou hitem současnosti.

Produkty firmy SentoSphere nesou mnoho ocenění. S ohledem na bezpečnost a kontrolu kvality zůstává výroba stále ve Francii. Dalším důvodem je důraz na ochranu životního prostředí, a proto je samozřejmá recyklace všech odpadů a minimální zátěž ovzduší, všechny produkty tak mají svůj původ z 80% surovin a komponentů vyrobených do vzdálenosti 400 km.