VŮNĚ ZEMÍ (od 8 let)

Kooperativní hra, která vás vezme na cestu kolem světa díky 31 vůním z dílny parfemářky Véronique Debroise. Hořká čokoláda, růže, jahody nebo moře. Vydejte se na marakéšské trhy nebo k egyptským pyramidám! 

Dostupnost Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
1.7.2024
1 125 Kč
VŮNĚ ZEMÍ (od 8 let)

Hra obsahuje celkem 70 cestopisných obrázků pořízených po celém světě a 31 typických vůní. Některé z asociací lze snadno rozpoznat (například vůně levandule pro francouzskou oblast Provence), jindy musí být hráč kreativní (vůně citronové trávy, nebo řas), jelikož vůně není vždy spojena se stejnými nápady hráčů. 

Připravte se na báječné smyslové dobrodružství přáteli, nebo s rodinou a užijte si spoustu zábavy!

Obsah sady:

Vůně prezentované ve hře: hruška, banán, exotické ovoce, moruše, jahoda, pomeranč, lískový ořech, stromový mech, máta, strom, houby, citronová tráva, tráva, horká čokoláda, skořice, čaj, mléko, kari, chléb, modrý hyacint, růže, vět diadém, levandule, orientální vůně, zvířata, kůže, ryby, oceán, dřevo, kadidlo, kameny

Pachové kapsle mají záruku minimálně 2 roky, ale mohou vydržet mnohem déle, pokud je po každém použití uzavřete správným uzávěrem. Udržujte tuto hru daleko od zdroje tepla.

Někdo, kdo není zvyklý používat svůj nos, může zjistit, že rozpoznání po čichu může být obtížné. Garantujeme vám však, že s trochou tréninku to půjde velmi snadno! Tipy:

  • Zkuste vůni kategorizovat: Je sladká? Slaná? Ovocná? Květinová? Dřevnatá?...
  • Zkuste si zapamatovat, na co vás tato vůně přiměje. Náš čich je vlastně ten, který je nejvíce spojen s naší pamětí! Jednoduchá vůně vás může přimět myslet na roční období (jahody v létě), osobu (babiččina citronová vůně), oblíbené jídlo (kari), příchuť jogurtu, vůni smetany, místo atd. Vytvoření tohoto odkazu automaticky pomůže pojmenovat pach, který se snažíte rozpoznat. Také vůně jsou jako barvy. Například odstínů zelené je tolik, kolik je jablečných vůní! Zelené jablko nevoní přesně jako červené jablko, které voní jinak než jablečná omáčka nebo jablečný koláč! 

Vhodné pro děti od 8 let