O nás

 KUK_4318ani_orez

Anna Krutová

info@aromaterapieabylinky.cz

Duše a srdce našeho spolku. Vymýšlí akce, jejich program, zve lektory a hosty, vybírá prodejce. Aromaterapie a bylinky jsou součástí jejího života každý den. Chce propojovat komunitu, spojovat milovníky léčivých rostlin a popularizovat aromaterapii. V čase mezi akcemi našeho spolku provozuje svou praxi Aromaterapie Brno. 

veronika-mikulenkova-aromaterapie-bylinky 

Veronika Mikulenková

kurzy@aromaterapieabylinky.cz

Usměvavá Valaška, která miluje bylinky ve všech podobách. Stará se o hladký průběh workshopů a akcí, stará se o náš Facebook a o to, abyste dostali odpověď na vaše otázky. 

katerina-polivkova-aromaterapie 

Kateřina Polívková

eshop@aromaterapieabylinky.cz

Hlídá objednávky, balí voňavé balíčky a k tomu vede úžasné kurzy o vykuřování a aromaterapii. Fascinuje ji svět vůní a rostlin. A tuto vášeň vášnivě předává dál. Vždy v oblaku vonného dýmu a za magické atmosféry. Má i svůj vlastní eshop Dobré vůně

120453514_10219479769437661_4604975022014530688_n

Pavel Pichler

info@travelbakers.cz 

Technický talent našeho týmu. Zajistí stany na akce, elektřinu, projektory, stoly, plakáty, vstupenky... Zařídí, přiveze, odveze. U toho má stále dobrou náladu. Kromě pořádání bylinkových workshopů, konference a festivalu pořádá spoustu dalších zajímavých akcí, věnuje se vzdělávání v cestovním ruchu a sám miluje výlety mimo značku u nás i v zahraničí.