AROMULI NA CESTY

Výhodná sada pro vaše letní dobrodružství

Dostupnost Na objednávku
1 185 Kč –11 % 1 050 Kč
AROMULI NA CESTY
KUK 5567 aroma bylinky 6 24 obd
Akce
1 185 Kč –11 %

Sada tří druhů aromuli, které uplatníte na dovolené. 

Thymuli

Vydezinfikuje váš respirační systém po dlouhé cestě letadlem či vlakem nebo po dlouhé době strávené v klimatizované místnosti. První pomoc při rozjíždějícím se nachlazení. Skvělé na škrábání v krku. Obsahují éterický olej tymián linalol, který má silné antibakteriální účinky. 

Pohodové bříško

Skvělý pomocník při střevních chřipkách nebo bolestích břicha z cestovní horečky. Sáhnout po nich můžete i po opulentní letní grilovačce. Spolehlivý průvodce pro pohodu a rovnováhu v oblasti břicha a solar plexu. Pro skutečný požitek z čaje stačí přidat pár kuliček do nápoje. Ženám pomůže k uvolnění a pohodě. V případech PMS a obtížné menstruaci poskytne úlevu. Obsahují éterické oleje: červená mandarinka, fenykl sladký, kadidlo, heřmánek (modrý & římský), majoránka, řebříček.

Perly rovnováhy

První pomoc při psychické nepohodě či šokových událostech. Zklidní, uzemní. Protože všichni víme, že na cestách je to někdy trochu napínavé a jindy plné napnelismů .) Obsahují éterické oleje bergamot, geránium, rozmarýn, pačuli, vetiver.

 

Doporučené dávkování:

* 3 až 5 kuliček aromuli® (děti polovinu) podle přání (např. tak často, jako si dopřáváme bonbóny) necháme pomalu rozpustit v ústech a užíváme si vůně - zvláště po jídle.

* 5-10 kuliček rozpustíme ve 250 ml nápoje a vypijeme.

* 5-10 kuliček rozdrtíme a práškem před podáváním okořeníme pokrm.

 

Složení:

Xylit, aromatické extrakty.

 

Co to jsou aromatické extrakty?

Rostliny produkují mimo jiné aromatické látky (např. ve formě éterických olejů) za účelem vzájemné komunikace a přilákání užitečných živočichů. Éterické oleje z rostlin se používají mimo jiné v kosmetice, do léků, ale i k aromatizaci bonbónů (proti kašli), pokrmů a nápojů. Éterické oleje, užívané jako přísada do potravin, se označují jako aromatické extrakty.

 

Co je to xylit?

Sladce chutnající sacharid (zvaný také březový cukr nebo xylitol) je sladidlo, nahrazující cukr, vhodné pro diabetiky. Obsahuje zhruba o 40 % méně kalorií než běžný cukr, používaný v domácnostech. Při nadměrné konzumaci může mít projímavé účinky. Pro zvířata (speciálně psy) je březový cukr nevhodný.

 

Upozornění:

Jedná se o čistě rostlinnou potravinu. NE doplněk stravy ani lék!

 

Skladování:

Skladujte uzavřené v suchu, chraňte před teplem a světlem. Po otevření rychle spotřebujte.