Thymuli

Značka: Aromuli

Pro tvoji obranyschopnost

Potřebuje váš imunitní systém posílit? Hledáte něco malého antibakteriálního po jídle, na líbání, pro pobyt v dopravních prostředcích? Existují dezinfekce a ústní spreje, vy můžete zkusit aromuli® Thymuli!

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
4.6.2024
395 Kč
Thymuli
Značka: Aromuli

Thymuli

Dodají potřebnou energii a švih pro lepší realizaci tvých záměrů. Voňavá pomoc pro ty, kdo hledají cestu, jak si zlepšit zdraví. Dokonale rozpustné ve vodě nebo čaji. Fungují i jako preventivní nástroj.

 

Obsahují:

Éterický olej tymián linalool.

 

Působení:

* Hranice

* Prosazení se

* Posílení imunity

* Péče o zuby

* Škrábání v krku

* Kašel 

 

TIP:

Tymián linalool má velmi silné antibakteriální účinky.

 

Doporučené dávkování:

* 3 až 5 kuliček aromuli® (děti polovinu) podle přání (např. tak často, jako si dopřáváme bonbóny) necháme pomalu rozpustit v ústech a užíváme si vůně - zvláště po jídle.

* 5-10 kuliček rozpustíme ve 250 ml nápoje a vypijeme.

* 5-10 kuliček rozdrtíme a práškem před podáváním okořeníme pokrm.

 

Složení:

Xylit, aromatické extrakty.

 

Co to jsou aromatické extrakty?

Rostliny produkují mimo jiné aromatické látky (např. ve formě éterických olejů) za účelem vzájemné komunikace a přilákání užitečných živočichů. Éterické oleje z rostlin se používají mimo jiné v kosmetice, do léků, ale i k aromatizaci bonbónů (proti kašli), pokrmů a nápojů. Éterické oleje, užívané jako přísada do potravin, se označují jako aromatické extrakty.

 

Co je to xylit?

Sladce chutnající sacharid (zvaný také březový cukr nebo xylitol) je sladidlo, nahrazující cukr, vhodné pro diabetiky. Obsahuje zhruba o 40 % méně kalorií než běžný cukr, používaný v domácnostech. Při nadměrné konzumaci může mít projímavé účinky. Pro zvířata (speciálně psy) je březový cukr nevhodný.

 

Upozornění:

Jedná se o čistě rostlinnou potravinu. NE doplněk stravy ani lék!

 

Skladování:

Skladujte uzavřené v suchu, chraňte před teplem a světlem. Po otevření rychle spotřebujte.