Základy aromaterapie

Podvečerní přednáška aromaterapeutky Anny Krutové, která vás uvede do světa aromaterapie. 

Pokud byste rádi na přednášku zašli, zanechte nám kontakt a my dáme vědět hned, jak bude vypsána na konkrétní termín. 

Termín: v tuto chvíli není vypsáno. Pokud máte o kurz zájem, zanechte nám níže kontakt .)

Lektorka: Anna Krutová (Aromaterapie Brno)

Místo: -

Cena: 550 ,- Kč 
V ceně: vstup na přednášku, skripta 
Počet účastníků: max 20 

Přihlášky: pomocí přihlašovacího formuláře níže

O čem přednáška bude? 

Vrátíme se do historie a procestujeme svět v dobách, kdy aromaterapie začínala vzkvétat. S vůněmi zavítáme na Kypr, do Egypta nebo Asie. Vysvětlíme, jak aromaterapie působí na tělo i duši. Dozvíte se, jaký je rozdíl mezi éterickým olejem a hydrolátem. Probereme, jak funguje difuzér či správná aromalampa. Nabídneme bezpečnou cestu použití aromaterapie pro inhalace, koupele či mazání. A na závěr doporučíme pět základních pomocníků do domácí aromalékárničky. 

Přednáška je krátkým úvodem do světa aromaterapie. Pro ty, kteří se chtějí do tématu ponořit hlouběji, doporučujeme intenzivní Víkendovou školu aromaterapie

O lektorce... 

... Anna Krutová je profesionální aromaterapeutkou, působí v Brně. Je absolventkou Institutu aromaterapie v Praze a členkou Odborné společnosti české aromaterapie. Má svou praxi Aromaterapie Brno, ve které poskytuje klientům individuální péči a pravidelně vede také workshopy. Je spoluzakladatelkou spolku Aromaterapie & Bylinky, díky kterému chce aromaterapii dostat "do každé domácnosti".