Online: Rostlinné oleje pro zdraví

Využijte síly rostlinných panenských olejů pro svoje zdraví. Oliváčem to rozhodně nekončí. Zorientujte se v nabídce, vyberte pro sebe ten správný a získejte nenahraditelný zdroj mastných kyselin pro svůj organismus. 

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
25.4.2024
890 Kč
Online: Rostlinné oleje pro zdraví
olive gc4c91c734 640
ONLINE

Rostlinné jsou pro naše tělo skvělým zdrojem mnoha prospěšných látek, hlavně tedy nenasycených mastných kyselim, o nichž se dnes tolik mluví. Proč je dobré oleje zařadit do běžné výživy a jak to udělat? Na co být při jejich pořizování opatrný? Které jsou na teplou a které jenom na studenou kuchyni? 

Tři tematické bloky, tři videa o délce 120 minut, praktická skripta. 

* Přehled rostlinných olejů vhodných pro vnitřní užívání
* Jejich účinky a složení
* Co jsou mastné kyseliny a proč jsou dnes tak populární
* Jak oleje vybírat a uchovávat 
* Tipy na začlenění rostlinných olejů do běžné stravovací praxe

O lektorce Kateřině Polívkové:

"Skrze vůně vnímám svět. Vždy mě fascinovaly. Až jsem dospěla ke studiu a praktikování vykuřování a aromaterapie. Příroda přirozeně voní. A mě moc baví tenhle aromatický vesmír odkrývat i ostatním. Třeba na workshopech vykuřování či aromaterapie nebo při míchaní osobních vůní na míru. A neustále se učím, od života i od přírody. Absolvovala jsem Institut aromaterapie, věnuju se aroma masážím, vůně jsou prostě okolo mne neustále. Moc ráda své zkušenosti a poznatky předávám dál. Každý kurz je obohacením, každé setkání se zájemci o vůně je poučením i pro mě.

Rostlinné oleje jsou mou velkou láskou i součástí každodenního života. Poslední dva roky o nich dělám praktické kurzy a píšu články, například seriál pro Kouzlo vůní."

Více info na stránkách Kateřiny s názvem "Dobré vůně."