Web je ve zkušebním provozu.

Tanec, vůně a bodyterapie duben 2024

Kombinace intuitivního a přirozeného tance, jemné jógy, bodyterapie a vůní. Celodenní workshop s Annou Krutovou a Dagmar Dash Voudouragkaki. 

Dostupnost Na dotaz
3 200 Kč
Tanec, vůně a bodyterapie duben 2024
267066278 10219546480829533 680460886639303973 n
V roce 2024 CELODENNÍ KURZ

 

Termín: duben 2024 (09:30–18:00)

Lektorky: Anna Krutová (Aromaterapie Brno) a Dagmar Dash Voudouragkaki (Dashdance)

Podrobně o kurzu: 

Kombinace intuitivního a přirozeného tance, jemné jógy, bodyterapie a vůní. Dopřejte si den plný sebepéče. Naučíte se jednoduchou masáž pro sebe i své nejbližší. Naučíte se tančit, ikdyž jste nikdy před tím neměli s tancem zkušenost. Uchovejte si vitalitu a energii načerpanou v letních měsících. 

Vrcholící léto oslavíme celodenním zážitkovým workshopem - lázněmi pro vaše tělo, duši i nos. Na vlastní kůži vyzkoušíte, jak dokáže aromaterapie prohloubit prožitek z tance a uvolnění při józe. Provedou vás dvě zkušené lektorky. Dash a Anna. Dash se ve své práci věnuje tanci, józe a relaxacím. Anna se věnuje vůním a bodyterapii.

Kurz zahájíme napojením se na sebe a své tělo pomocí přirozeného tance. Cílem není naučit se společnou choreografii nebo si přesně zapamatovat dané kroky. Na tomto workshopu se budeme více věnovat našemu vlastnímu způsobu vyjádření a vlastnímu tanečnímu pohybu. Tanec je pohyb pro všechny a my usilujeme o to, abyste zažili, jak radostné a uvolňující je tančit, bez ostychu a obav z hodnocení.

V taneční části rozpohybujeme jednotlivé části těla. V jejich uvědomění nám pomohou vůně esenciálních olejů, které nám přinesou pocit prostoru, lehkosti a uzemnění. Pracovat budeme s éterickými oleji i hydroláty. Užijeme si jemnost voňavé mlhy i koncentrované vůně v jejich plné síle. Po krátkém teoretickém úvodu si spolu s Annou každý účastník vytvoří svůj vlastní tělový olej z přírodních ingrediencí

Později odpoledne se ponoříme do vedené aromarelaxace. Dash pro nás nakombinuje jógovou a imaginativní práci, Anna nám k tomu přichystá vůně. Program zakončíme dotekem. Dopřejeme si jednoduchou masáž, kterou se naučíme a kterou také můžete dopřát všem svým milovaným. 

 

Program workshopu

Dopoledne:

  1. část: Přirozený a intuitivní Tanec v propojení s vůněmi éterických olejů a hydrolátů
  2. část: Tvorba vlastního aromaterapeutického tělového oleje (50ml) - Vytvořte si vůni, která podpoří rovnováhu ve vašem těle. Chybí vám uzemnění? Potřebujete odlehčit? Dopřejte si pohlazení duše...  

 

Odpoledne

  1. část: Aroma relaxace - jóga, vedená jóga nidrá a imaginace
  2. část: Aromaterapeutická masáž - dotek jako cesta k uvolnění. Dotek jako jednoduchý způsob sebepéče. Dotek jako dárek pro vaše milované. 

Storno podmínky: 

Při odhlášení do 14 dní před konáním kurzu, vracíme plnou částku. Později již kurzovné nevracíme, ale je možné za sebe poslat náhradu.