Pro osobní rozlet

Značka: Aromuli

Pro tvůj nový začátek! 

Původní název v němčině je Rauhnachtsperlen, což je období 12 kouřových nocí po zimním Slunovratu. Podle lidových tradic se věřilo, že v tomto období mohou nastat zázraky.

 

Dostupnost Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
3.6.2024
395 Kč
Pro osobní rozlet
Značka: Aromuli

Pro osobní rozlet

Původní název v němčině je Rauhnachtsperlen, což je období 12 kouřových nocí po zimním Slunovratu. Podle lidových tradic se věřilo, že v tomto období mohou nastat zázraky.

Aromuli Pro osobní rozlet vás podpoří v uzavírání roku (témat, věcí) a umožní vám znovu roztáhnout křídla a odstartovat nové. 

Věci nejdou podle plánů? Cítíte se jako pod pokličkou? Někdo zrestartuje svůj počítač (nebo život), vy zkuste začít znovu s pomocí aromuli® Pro osobní rozlet!

Sladká ovocná chuť nám pomůže odpoutat se od hořkých stránek života. Probouzí chuť začít znovu a podněcuje kreativitu. Zajímavě zvýrazní chuť nápojů jako jsou čaje, šťávy a prosecco.

Obsahují:

Éterické oleje pomeranč, mandarinka, grapefruit, citron, levandule, santal.

 

Působení:

* Nevolnost (také těhotenská)

* Povzbuzuje kreativitu

* Podporuje schopnost řešit problémy

* Síla ze středu a optimismus 

 

TIP:

Grapefruit spojuje hořkost se sladkostí života, působí očistně a povzbudivě na tělo & ducha.

 

Doporučené dávkování:

* 3 až 5 kuliček aromuli® (děti polovinu) podle přání (např. tak často, jako si dopřáváme bonbóny) necháme pomalu rozpustit v ústech a užíváme si vůně - zvláště po jídle.

* 5-10 kuliček rozpustíme ve 250 ml nápoje a vypijeme.

* 5-10 kuliček rozdrtíme a práškem před podáváním okořeníme pokrm.

 

Složení:

Xylit, aromatické extrakty.

 

Co to jsou aromatické extrakty?

Rostliny produkují mimo jiné aromatické látky (např. ve formě éterických olejů) za účelem vzájemné komunikace a přilákání užitečných živočichů. Éterické oleje z rostlin se používají mimo jiné v kosmetice, do léků, ale i k aromatizaci bonbónů (proti kašli), pokrmů a nápojů. Éterické oleje, užívané jako přísada do potravin, se označují jako aromatické extrakty.

 

Co je to xylit?

Sladce chutnající sacharid (zvaný také březový cukr nebo xylitol) je sladidlo, nahrazující cukr, vhodné pro diabetiky. Obsahuje zhruba o 40 % méně kalorií než běžný cukr, používaný v domácnostech. Při nadměrné konzumaci může mít projímavé účinky. Pro zvířata (speciálně psy) je březový cukr nevhodný.

 

Upozornění:

Jedná se o čistě rostlinnou potravinu. NE doplněk stravy ani lék!

 

Skladování:

Skladujte uzavřené v suchu, chraňte před teplem a světlem. Po otevření rychle spotřebujte.