Pohoda u krbu

Značka: Aromuli

Pro zimní slunce v tobě

Tyto zimní limitované aromuli® jsou jako aromaterapeutické teplíčko v praktickém kapesním balení! Sáhnete po nich vždy, když budete cítit chlad!

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
25.4.2024
395 Kč
Pohoda u krbu
Značka: Aromuli

Pohoda u krbu

Chutnají jako cola a lze je použít jako delikátní přísadu do čaje, svařeného vína, punče a vánočního pečiva nebo čokoládového fondue. 

 

Obsahují:

Éterické oleje pomeranč, mandarinka, skořice kůra, hřebíček, ylang-ylang, kadidlo, citron, máta kadeřavá, kardamom, koriandr a absolue tonka.

 

Působení:

* Teplo

* Imunitní systém

* Bolest

* Pocit chladu

* Cola! příchuť punč a sušenky

* Porod a porodní kontrakce

 

Doporučené dávkování:

* 3 až 5 kuliček aromuli® (děti polovinu) podle přání (např. tak často, jako si dopřáváme bonbóny) necháme pomalu rozpustit v ústech a užíváme si vůně - zvláště po jídle.

* 5-10 kuliček rozpustíme ve 250 ml nápoje a vypijeme.

* 5-10 kuliček rozdrtíme a práškem před podáváním okořeníme pokrm.

 

Složení:

Xylit, aromatické extrakty.

 

Co to jsou aromatické extrakty?

Rostliny produkují mimo jiné aromatické látky (např. ve formě éterických olejů) za účelem vzájemné komunikace a přilákání užitečných živočichů. Éterické oleje z rostlin se používají mimo jiné v kosmetice, do léků, ale i k aromatizaci bonbónů (proti kašli), pokrmů a nápojů. Éterické oleje, užívané jako přísada do potravin, se označují jako aromatické extrakty.

 

Co je to xylit?

Sladce chutnající sacharid (zvaný také březový cukr nebo xylitol) je sladidlo, nahrazující cukr, vhodné pro diabetiky. Obsahuje zhruba o 40 % méně kalorií než běžný cukr, používaný v domácnostech. Při nadměrné konzumaci může mít projímavé účinky. Pro zvířata (speciálně psy) je březový cukr nevhodný.

 

Upozornění:

Jedná se o čistě rostlinnou potravinu. NE doplněk stravy ani lék!

 

Skladování:

Skladujte uzavřené v suchu, chraňte před teplem a světlem. Po otevření rychle spotřebujte.