JARNÍ TRIO AROMULI

Značka: Aromuli

Speciální jarní limitovaná sada za super cenu! Perly jara + Ahoj Krásko! + Perly rovnováhy. Pro balanc vaší nálady, pro rovnováhu vašich hormonů, pro podporu detoxu. 

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
25.4.2024
1 185 Kč –11 % 1 050 Kč
JARNÍ TRIO AROMULI
Značka: Aromuli
KUK 2176full
Akce
1 185 Kč –11 %

 

Troje oblíbené a krásně voňavé Aromuli pro období jara. A samozřejmě i jako parádní dárek! Navíc za skvělou cenu. Pro detoxikaci, vnitřní klid, rozkvět i proti chmurám!

V KRÁSNÉ DÁRKOVÉ KRABIČCE - originální dárek ke všem jarním svátkům a příležitostem! 

Perly jara

Ať se ti jaro rozplyne na jazyku! Podpoří tě při půstu a očistách obecně. Pomohou odolat závislostem různého druhu. Mají lahodnou rozkvetlou chuť, kterou ocení všichni labužníci/ce a milovníci/ce jarních vibrací!

Obsahují: éterické oleje z citronu, mandarinky, ylang-ylangu, vanilkový extrakt a kurkumu CO2.

Ahoj krásko!

Tyto kuličky v tobě posílí úctu k ženskému principu. Ženská energie přináší kreativitu a tvořivost, pomáhá nápadům přijít na svět. Aromuli® Ahoj Krásko! přináší podporu v situacích, kdy je třeba se přizpůsobit okolnostem. Vhodné jsou pro ženy všech věkových kategorií jako pomocníci s veškerými "ženskými záležitostmi".

Obsahují: pomerančový, citronový, bergamotový, kadidlový olej, olej ze šalvěje muškátové a geránia, CO2 extrakt ze zázvoru.

Perly rovnováhy

Pro odvahu & naději & podporu při realizaci vlastních životních plánů. Perfektní pro nové začátky a ideální pro další vývoj a růst. Podpoří lidi, kteří by klidně mohli častěji říkat "ne".

Obsahují: bergamot, geránium, rozmarýn, pačuli, vetiver.

Doporučené dávkování:

* 3 až 5 kuliček aromuli© (děti polovinu) podle přání (např. tak často, jako si dopřáváme bonbóny) necháme pomalu rozpustit v ústech a užíváme si vůně - zvláště po jídle.

* 5-10 kuliček rozpustíme ve 250 ml nápoje a vypijeme.

* 5-10 kuliček rozdrtíme a práškem před podáváním okořeníme pokrm

Složení:

Xylit, aromatické extrakty.

Co to jsou aromatické extrakty?

Rostliny produkují mimo jiné aromatické látky (např. ve formě éterických olejů) za účelem vzájemné komunikace a přilákání užitečných živočichů. Éterické oleje z rostlin se používají mimo jiné v kosmetice, do léků, ale i k aromatizaci bonbónů (proti kašli), pokrmů a nápojů. Éterické oleje, užívané jako přísada do potravin, se označují jako aromatické extrakty.

Co je to xylit?

Sladce chutnající sacharid (zvaný také březový cukr nebo xylitol) je sladidlo, nahrazující cukr, vhodné pro diabetiky. Obsahuje zhruba o 40 % méně kalorií než běžný cukr, používaný v domácnostech. Při nadměrné konzumaci může mít projímavé účinky. Pro zvířata (speciálně psy) je březový cukr nevhodný.