SOUSTŘEDĚNÍ

Dostupnost Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
25.4.2024
810 Kč –11 % 720 Kč
SOUSTŘEDĚNÍ
soustredeni
Akce
810 Kč –11 %

Do auta při dlouhém řízení. Do práce pro podporu soustředění. Pro studenty k přípravě na přijímačky a zkoušky.

Mátový balíček za výhodnou cenu - inhalační tyčinka a keramická destička ZDARMA. 

Balíček obsahuje: éterický olej z máty divoká (Mentha arvensis), aromuli Soustředění, inhalační tyčinku a keramickou destičku. Baleno v dárkové krabičce.

Svěží vůně máty divoké vás probere při únavě, stimuluje činnost mozku a uleví přetížené hlavě. Je jako chladivý nápoj v létě. Je jako svěží vzduch. Dejte si 2-3 kapky na keramickou destičku, kterou položíte na váš pracovní stůl. Nebo si přidejte 6-10 kapek do inhalační tyčinky, kterou můžete mít schovanou v autě, kabelce či batohu. Při únavě ji dejte do příjemné vzdálenosti a zhruba 3 minuty inhalujte éterický olej. Je to ideální řešení i na dlouhé cesty autem na dovolenou, kdy potřebuje řidič zůstat vzhůru, ale děti na zadních sedadlech by měly spát .) 

Aromuli Soustředění jsou kuličky z březového cukru napuštěné éterickými oleji z citronu, máty peprné a lemongrassu. Tyto přírodní bonbony vás nakopnou, pomůžou překonat únavu, jetleg nebo mohou ulevit při bolestech hlavy. Jsou z dílny rakouské aromaterapeutky Ingrid Karner. Jde o bezpečné vnitřní užití éterických olejů. Nevhodné pro děti do 8 let. 

Varování: máta divoká je kontraindikovaná pro děti do 5 let.