SILNÁ IMUNITA

Dostupnost Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
22.7.2024
810 Kč –9 % 730 Kč
SILNÁ IMUNITA
imunita
Akce
810 Kč –9 %

Podpoří vaši imunitu, když kolem lítají bacily. Pomůžou, když na vás něco leze. Uleví při dlouhotrvajícím nachlazení. 

Antivirotický balíček za výhodnou cenu - inhalační tyčinka a keramická destička ZDARMA. Baleno v dárkové krabičce. 

Balíček obsahuje: 100% přírodní éterický olej z bio ravintsary, aromuli Thymuli (z tymiánu linalol), inhalační tyčinku a keramickou destičku pro aplikaci éterického oleje

Éterický olej z ravintsary (Cinnamomum camphora) je velmi účinné antivirotikum. Stačí tak přidat 5 kapek na keramickou destičku nebo 3 kapky do aromalampy/difuzéru a molekuly éterického oleje začnou čistit vzduch od choroboplodných zárodků. Svěží vůně ravintsary uvolní ucpaný nos, umožní vám znovu se zhluboka nadechnout. Vdechované molekuly pak přímo na sliznici mohou zabít viry nebo snížit jejich replikaci, díky čemuž bude onemocnění probíhat mírněji nebo vůbec. 

Aromuli Thymuli obsahují éterický olej z tymiánu linalol v kuličkách z březového cukru. V ústech je můžete rozpustit vždy, když vedle vás někdo "prská" - v autobusu, vlaku, tramvaji. Jsou dobrým boostrem, když máte pocit, že na vás něco leze. Pomůžou se zbavit nekončícího zahlenění. 

Doporučené dávkování aromuli: 

* 3 až 5 kuliček aromuli® (děti polovinu od 5 let, od 2 let mohou 1 kuličku rozpuštěnou v čaji) podle přání (např. tak často, jako si dopřáváme bonbóny) necháme pomalu rozpustit v ústech a užíváme si vůně - zvláště po jídle.

* 5-10 kuliček rozpustíme ve 250 ml nápoje a vypijeme.

* 5-10 kuliček rozdrtíme a práškem před podáváním okořeníme pokrm.