Přírodní parfém 5. 10. 2024

Váš osobní příběh ve vůních. Nechte se unést do světa parfemářství. Vytvořte si jedinečnou směs z luxusních přírodních éterických olejů a dalších vonných složek. 

Dostupnost Volná místa (>5 ks)
2 900 Kč
Přírodní parfém 5. 10. 2024

 

Datum konání: sobota 5. 10. 2024 (10.00-16.00 s krátkou pauzou na oběd)

Místo: studio Allori, Mezníkova 8, Brno - Žabovřesky (změna vyhrazena)

Lektorka: Jana Urbanová (Aromaterapie Santala)

Připravili jsme pro vás inspirativní kurz, který vás provede procesem tvorby parfémových kompozic, kde se přírodní esenciální oleje a vonné složky stanou vaším nástrojem pro vyjádření jedinečného příběhu.

Představíme si jednotlivé vůně a jejich harmonické propojení tak, abyste mohli stvořit vůni, která nejenom osloví vaše smysly, ale bude vyprávět o vaší osobní cestě. Přičichnete si k desítkám vůní z celého světa. Spojte se s přírodou a svými emocemi a nechte vůně zaznamenat váš nezapomenutelný příběh.


Náplň kurzu:
* Základní parfemářské minimum (přírodní x syntetické vůně, klasifikace vůní, tóny, akordy, vonné kompozice)
* Jak vybírat vůně
* Vůně pro váš příběh
* Tvorba vonné kompozice – váš osobní parfém (10ml)

Lektorka Jana Urbanová o sobě říká: 

"Skrze vůně oslovuji vaše přání, která si nedovolíte splnit, touhy, které si nedovolíte uskutečnit, smutky i bolesti a navracím vašemu životu lásku, radost a směr. Při výběru vůní pro vás se řídím svou zkušeností, intuicí, i poznatky získánými z věděckých zdrojů. Vytvářím bezpečný a podporující prostor pro vaše osobní příběhy. Pojďme společně zjistit, jaká vůně je ta vaše." 

Více informací o Janě najdete na jejích stránkách www.santala.cz

Storno podmínky:

Při odhlášení do 14 dnů před konáním kurzu vracíme kurzovné v plné výši. Poté již kurzovné nevracíme, ale je možné za sebe poslat náhradu.