MucoCare original

péče o ústní dutinu a citlivou kůži

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
22.7.2024
180 Kč
MucoCare original

S produkty zaměřenými na hojení ústní dutiny slaví Madeleine Kerkhof úspěch již mnoho let. Jsou zklidňující, osvěžující a zvlhčující. Pomohou udržet dutinu ústní v optimální kondici a zachovají přitom rovnováhu ústního mikrobiomu. Jsou vhodné pro lidi od 3 let. 

MucoCare obsahuje: aloe vera, heřmánek modrý, rakytníkový extrakt, slaměnku, lemongrass a trochu máty. 

Objem: 10ml 

Tip: můžete gel nechat zmrznout, dát ho do tvořítka na led, do něj špejli a vytvořit si hojivé a chladivé lízátko. Stejným způsobem můžete nechat zmrznout i samotný aloe vera gel a použít ho pro hojení sliznice. 

INCI: Aloe barbadensis juice, Hippophae rhamnoides extract, Calendula officinalis extract, Arginine, Gluconolactone, Stevia rebaudiana extract, Sodium benzoate, Amorphophallus konjac extract, Mentha spicata oil, Citric acid, Chamomilla recucita extract, Mentha piperita oil, Helichrysum italicum oil, Leptospermum scoparium oil, Limonene, Citral, Potassium sorbate, Calcium Gluconate, Aqua, Gernaiol, Linalool.

Udržujte v chladu. Nepoužívejte, pokud vás gel dráždí. 

Aromaterapeutické produkty od světově uznávané specialistky Madeleine Kerkhof z Nizozemí. Určené jsou k péči o klienty ve zdravotnických zařízeních, ale také pro běžné každodenní využití. Všechny suroviny jsou v bio kvalitě a odebírány od výrobců, kteří pracují v souladu se svým srdcem a s ohledem na naši planetu. Receptury Madeleine vyvíjela mnoho let a jsou ověřeny zkušenostmi z její 25 leté praxe.