KLIDNÝ SPÁNEK

Dostupnost Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
25.4.2024
890 Kč –11 % 790 Kč
KLIDNÝ SPÁNEK
klidny spanek
Akce
890 Kč –11 %

Pro snadné usínání. Pro kvalitní spánek po celou noc. 

Dárkový balíček, ke kterému dostanete zdarma inhalační tyčinku a keramickou destičku! 

Balíček obsahuje: bio éterický olej z levandule lékařské, aromuli Kuličky k usínání, keramickou destičku, inhalační tyčinku (baleno v dárkové krabičce)

Éterický olej z levandule lékařské patří mezi relaxanty. V malém dávkování podpoří uvolnění před spánkem. Stačí dát jednu kapku na keramickou destičku, kterou položíte na noční stolek. Použít můžete i přiloženou inhalační tyčinku, do které doporučujeme dát 6-10 kapek éterického oleje (doporučujeme levanduli kombinovat, antistresově působí kombinace s citrusy, zklidnění podpoří v kombinaci s kadidlem). Po rozšroubování inhalujete z příjemné vzdálenosti aromaterapeutickou směs zhruba 3 minuty (po dobu, dokud je vám to příjemné). Jedná se o 100% přírodní éterický olej z kolekce éterických olejů Essentia Nobilis mezinárodně uznávaného aromaterapeuta Jonathana Benavida. 

Aromuli Kuličky k usínání pocházejí z dílny rakouské aromaterapeutky Ingrid Karner. Obsahují také levanduli lékařskou, podpořenou mandarinkovým, pomerančovým, kadidlovým a gerániovým éterickým olejem v kombinaci s extraktem z vanilky. Vše je v čisté potravinářské kvalitě napuštěné v kuličkách z březového cukru. Složení: xylit, aromatické extrakty. 

NÁŠ TIP: Pokud máte potíže s usnutím, rozpusťte zhruba dvě hodiny před spánkem a potom těsně před ním 3-5 kuliček v ústech nebo si připravte nápoj rozpuštěním 5-10 kuliček ve vodě. Pokud se budíte v noci, užívejte aromuli těsně před spaním a při probuzení. Účinek je harmonizační. Nenahradí ale spánkovou hygienu, odbourávání stresu a zdravý životní styl. 

Varování: levandule lékařská není vhodná pro lidi s nízkým krevním tlakem