Web je ve zkušebním provozu.

Vůně. Cítím. Vnímám. 6.11.2023

Jedinečná možnost setkat se s mezinárodně uznávaným aromaterapeutem Jonathanem Benavidem. Přijďte ovonět jeho kolekci éterických olejů Essentia Nobilis a naučit se vnímat éterické oleje do hloubky. Přijďte se ponořit do hlubin vůní i sebe. 

Dostupnost Volná místa (>5 ks)
750 Kč
Vůně. Cítím. Vnímám. 6.11.2023
citim vnimam jonathan
PŘEDNÁŠKA

Kdy: pondělí 6. listopadu 2023 (17.30 - 20.00)

Kde: Brno, bude upřesněno

Lektor: Jonathan Benavides (Nizozemí / Portugalsko) - více na Essentia Nobilis 

Cena: 950,- Kč (členové Odborné společnosti české aromaterapie mají nárok na slevu 200Kč - zadejte v přihlašovacím formuláři níže slevový kód ACA200)

Přihlášky: pomocí přihlašovacího formuláře níže

O workshopu: 

Setkání s aromaterapeutem Jonathanem Benavidem (Nizozemí / Portugalsko) vám změní pohled na vnímání vůní. Naučíte se, jak cítit éterické oleje, aby k vám začaly promlouvat. A jak vám to může posloužit při rozhodování, kterou esenci namícháte do připravované směsi. 

Na vlastní nos vyzkoušíme různé druhy pomerančů, mandarinek, levandulí, eukalyptů, geránií, růží... Budeme inhalovat na první pohled podobné, ale přitom zcela odlišné levandule. A díky tomu nás čeká objevování a zažívání éterických olejů opravdu holistickým způsobem. 

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost setkat se s mezinárodně uznávaným odborníkem! Jako vánoční dárek je kurz za symbolickou cenu! 

Seznamte se s jedinečnou kolekcí éterických olejů Essentia Nobilis, které budou díky Škole Aromaterapie & Bylinky nově k dostání i v České republice! 

Kurz bude veden v angličtině, na místě tlumočen do češtiny. 

O lektorovi: 

... než se Jonathan stal klinickým aromaterapeutem, studoval psychologii a specializoval se na autismus a na poruchy komunikace. Pracoval na Katedře Psychiatrie a dětské klinické psychologie na Univerzitě v Leidenu (Nizozemí). Zde byl součástí vertikálních pracovních skupin zaměřených na diagnostiku a léčbu autistických dětí a dětí s problémových psychickým vývojem ve věku 5-18 let. Tehdy se poprvé dostal k aromaterapii, když vyvíjel multisensoriální terapii pro autistické děti.

Účastnil se mnoha seminářů, konferencí a kongresů v aromaterapii, doplňkových terapiích, psychologii, muzikoterapii. A vždy se angažoval ve vývoji různých terapeutických přístupů pro doplňkovou a integrativní péči.

Jonathan je také...

...Reiki Usui Shiki Ryoho Master,

HEARTS (UK) Učitel (vyučen a certifikován Ann Carter),

Poradce, trenér, lektor a nadšenec.

Od roku 2009 pracuje v oblasti paliativní domácí péče v Nizozemí s velmi nemocnými a umírajícími. Během této doby vyvinul, používá a učí různé terapeutické intervence (konvenční i nekonvenční) jako:

"Into the tunnel" pro autistické děti (1987)

"Bio-gymnastics", integrace emocí v našem těle (1989)

"Ahava, the Reiki of Love", nový Reiki přístup (2001)

"Anointing, a spiritual seance", energetická harmonizace čaker (2008)

"Into the Light", psychologický přístup pro nemocné a umírající (2011)

"Integrative Reiki, Reiki Usui together with essential oils, electromagnetic frequencies and roses energy" (2013)

"Reinforcing your T-cells", holistický imunologický koncept (2015)

"Let be free again", aromaterapeutická technika uvolňování traumatu (2017)

"Train to the Light" vůně a zvuky pro HEARTS (UK) (2018)

"Remembering and Honouring you", aroma and texture for HEARTS (UK) (2018)

"Adjusting, a multisensory self-compassionate approach for cancer related distress" (2019)

"De-Compression: the art of letting go" (2020)

Storno: 

Při odhlášení do 14 dní před konáním kurzu, vracíme plnou částku. Později již kurzovné nevracíme, ale je možné za sebe poslat náhradu.