Online: Rostlinné oleje pro zdraví

Kvůli koronavirovým opatřením jsme museli odpolední workshop Kateřiny Polívkové přesunout na konec června. Pro naše lektory ani pro nás to ale není jednoduchá situace. Proto nabízíme tento on-line kurz. Budeme rádi, pokud nás podpoříte jeho zakoupením! 

Video je ke shlédnutí k dispozici: od 16. dubna 2020

Živá on-line poradna: bude vyhlášen zhruba v polovině listopadu 2020

Cena: 790.- Kč

Přihlášky: vyplněním formuláře níže, po zaplacení faktury vám bude zaslán odkaz na video a další organizační pokyny

Náplň kurzu: 

Rostlinné jsou pro naše tělo skvělým zdrojem mnoha prospěšných látek, hlavně tedy nenasycených mastných kyselim, o nichž se dnes tolik mluví. Proč je dobré oleje zařadit do běžné výživy a jak to udělat? Na co být při jejich pořizování opatrný? Které jsou na teplou a které jenom na studenou kuchyni? 

* Přehled rostlinných olejů vhodných pro vnitřní užívání
* Jejich účinky a složení
* Co jsou mastné kyseliny a proč jsou dnes tak populární
* Jak oleje vybírat a uchovávat 
* Tipy na začlenění rostlinných olejů do běžné stravovací praxe

O lektorce Kateřině Polívkové:

"Skrze vůně vnímám svět. Vždy mě fascinovaly. Až jsem dospěla ke studiu a praktikování vykuřování a aromaterapie. Příroda přirozeně voní. A mě moc baví tenhle aromatický vesmír odkrývat i ostatním. Třeba na workshopech vykuřování či aromaterapie nebo při míchaní osobních vůní na míru. A neustále se učím, od života i od přírody. Absolvovala jsem Institut aromaterapie, věnuju se aroma masážím, vůně jsou prostě okolo mne neustále. Moc ráda své zkušenosti a poznatky předávám dál. Každý kurz je obohacením, každé setkání se zájemci o vůně je poučením i pro mě.

Rostlinné oleje jsou mou velkou láskou i součástí každodenního života. Poslední dva roky o nich dělám praktické kurzy a píšu články, například seriál pro Kouzlo vůní."

Více info na stránkách Kateřiny s názvem "Dobré vůně."