Online: Rostlinné oleje pro zdraví

Kurzy naživo nemůžeme pořádat. Není to lehká situace ani pro nás ani pro naše lektory. Něco ale můžeme učit online. A kurz rostlinné oleje pro zdraví rozhodně stojí za to! Můžete je ihned zapojit do vašeho jídelníčku a posílit tak svoji kondici. Na videa v délce 120 minut se můžete podívat kdykoliv máte klid a čas. V polovině února se s lektorkou Katkou Polívkovou spojíte naživo v rámci on-line poradny. 

Video je ke shlédnutí k dispozici: kdykoliv máte čas a klid - po zaplacení kurzu vám lektorka pošle odkaz

Živá on-line poradna: čtvrtek 8.4.2021 v 19.30 (délka poradny 90 minut) - kapacita je max 10 osob, aby se dostalo na vaše dotazy

Cena: 890.- Kč (Rádi vám zašleme poštou dárkový certifikát) 

Přihlášky: vyplněním formuláře níže, po zaplacení faktury vám bude zaslán odkaz na video a další organizační pokyny

Náplň kurzu: 

Rostlinné jsou pro naše tělo skvělým zdrojem mnoha prospěšných látek, hlavně tedy nenasycených mastných kyselim, o nichž se dnes tolik mluví. Proč je dobré oleje zařadit do běžné výživy a jak to udělat? Na co být při jejich pořizování opatrný? Které jsou na teplou a které jenom na studenou kuchyni? 

* Přehled rostlinných olejů vhodných pro vnitřní užívání
* Jejich účinky a složení
* Co jsou mastné kyseliny a proč jsou dnes tak populární
* Jak oleje vybírat a uchovávat 
* Tipy na začlenění rostlinných olejů do běžné stravovací praxe

O lektorce Kateřině Polívkové:

"Skrze vůně vnímám svět. Vždy mě fascinovaly. Až jsem dospěla ke studiu a praktikování vykuřování a aromaterapie. Příroda přirozeně voní. A mě moc baví tenhle aromatický vesmír odkrývat i ostatním. Třeba na workshopech vykuřování či aromaterapie nebo při míchaní osobních vůní na míru. A neustále se učím, od života i od přírody. Absolvovala jsem Institut aromaterapie, věnuju se aroma masážím, vůně jsou prostě okolo mne neustále. Moc ráda své zkušenosti a poznatky předávám dál. Každý kurz je obohacením, každé setkání se zájemci o vůně je poučením i pro mě.

Rostlinné oleje jsou mou velkou láskou i součástí každodenního života. Poslední dva roky o nich dělám praktické kurzy a píšu články, například seriál pro Kouzlo vůní."

Více info na stránkách Kateřiny s názvem "Dobré vůně."