Pryskyřice nejen ve vykuřování

Vůní kadidla to nekončí! Zkoušeli jste někdy vyrábět tinkturu či macerát z pryskyřic? Znáte druhy dračí krve? Velký praktický workshop, na kterém se dozvíte o účincích 20 různých pryskyřic! 

Termín: 1. 4. 2023 (14.00 - 19.00) 

Kde: Allori, Mezníkova 8, Brno

Lektorka: Kateřina Polívková (Dobré vůně)

Cena: 1650,- Kč

Přihlášky: pomocí formuláře níže

Vymazlený praktický workshop plný zážitků včetně vyrábění, míchání, čichání, relaxování atd... Výsledek posledních 5 let mých pryskyřičných zkušeností!

Mnoho druhů pryskyřic se používá k vykuřování. Nejslavnější je určitě ta z kadidlovníků, je jich ale mnohem více. Já jsem vybrala přibližně 20 známých ale i méně známých druhů a ty vám na workshopu podrobně představím.

- Ucítíte, jak voní.

- Dozvíte se, jak působí.

- Do hloubky je projdeme.

- Zkusíme různé možnosti pálení.

- Uvidíte stromy, z nichž pocházejí.

- Seznámíte se s jejich historií a zeměpisným pozadím.

- Naučíte se různé další možnosti, jak pryskyřice využít např. v kosmetice, fytoterapii apod.

- Odnesete si kromě všech informací i dva výrobky!

Většinu z pryskyřic tohoto workshopu na jiné kurzy nevozím, bylo mi to líto. Tak mají samy pro sebe tenhle pryskyřičný speciál! Hurá!

A konkrétně? Například:

- Ujasníte si různé druhy dračí krve

- Uděláte si pořádek ve styraxech

- Projdeme také druhy pryskyřic podle složení

- A samozřejmě k těm 20 dostanete podrobný návod, k čemu se vám budou hodit

- Každý dostane ochutnávkový balíček několika mých oblíbených druhů

O lektorce: 

"Skrze vůně vnímám svět. Vždy mě fascinovaly. Až jsem dospěla ke studiu a praktikování vykuřování a aromaterapie. Příroda přirozeně voní. A mě moc baví tenhle aromatický vesmír odkrývat i ostatním. Třeba na workshopech vykuřování či aromaterapie nebo při míchaní osobních vůní na míru. A neustále se učím, od života i od přírody. Absolvovala jsem Institut aromaterapie, věnuju se aroma masážím, vůně jsou prostě okolo mne neustále. Moc ráda své zkušenosti a poznatky předávám dál. Každý kurz je obohacením, každé setkání se zájemci o vůně je poučením i pro mě.

Rostlinné oleje jsou mou velkou láskou i součástí každodenního života. Poslední dva roky o nich dělám praktické kurzy a píšu články, například seriál pro Kouzlo vůní."

Zde se můžete na kurz přihlásit: