Praktické info k festivalu

Na Festival Aromaterapie & Bylinky prodáváme limitovaný počet vstupenek. Nejjistější je si je pořídit v předprodeji zde Ve středu 4.9. se dozvíte, zda nějaké zbyly pro prodej na místě. V ceně vstupného jsou všechny workshopy a přednášky (kapacita je omezena jen u Ženského stanu)! 


Otevření areálu: festivalovou bránu otevíráme v 10.00 a uzavíráme v 18.00, adresa Otevřené zahrady je Údolní 33 (Brno)

Doprava: k Otevřené zahradě se pohodlně dostanete městskou hromadnou dopravou, vystupte na zastávce Obilní trh. Z hlavního nádraží využijte tramvaj č. 4. Dále sem jezdí trolejbusy č. 38 a č.39 ze zastávky Komenského náměstí - jízdní řád zde

Parkování: zdarma v bočních ulicích - více zde

Platby: na místě lze platit pouze v hotovosti

Vstupenky: doporučujeme zakoupit v předprodeji prostřednictvím služby smsticket.cz zde. Vyhnete se tak čekání ve frontě a budete rychleji vpuštěni do areálu. Do prodeje jde jen limitovaný počet vstupenek, po vyprodání již nebudou k dispozici.  

Vstup na workshopy: je zahrnut v ceně vstupenky. Výjimkou je pouze Ženský stan, který má omezenou kapacitu na 40 osob pro jeden workshop. Je potřeba si místo zarezervovat zapsáním se na seznam u produkční, která bude k dispozici od rána u stanu. Každá žena se může zúčastnit maximálně dvou workshopů.