Posílení imunity

Kdy: úterý 18. 10. 2022 (17.00 - 20.00 s přestávkou 30 minut)

Kde: studio Allori, Mezníkova 8, Brno - Žabovřesky

Lektorka: Veronika Němcová (Aromapflege & Mehr. Tirol.)

Cena: 550,- Kč

Přihláška: Kurz je v tuto chvíli naplněn, ale můžete se hlásit níže na seznam náhradníků. My vám dáme vědět, pokud by někdo onemocněl...

O přednášce: 

Imunita je neodmyslitelnou součástí správného chodu lidského těla. Tolik zmiňovaná v poslední době, přesto velmi potlačovaná. Pojďme si projít základní témata, která jsou pro naši imunitu důležitá:

  • Co naši přirozenou imunitu opravdu posiluje?

  • Které orgány jsou v našem těle zodpovědné za správné fungování našeho obranného systému a jak je můžeme posilovat?

  • Jaké bylinky lze využít pro optimální funkci imunitního systému?

  • Existuje vůbec něco jako autoimunitní onemocnění nebo je to jen nálepka pro nemoci, které nedokáže západní medicína vyléčit?

  • Kdy je vhodné posilovat náš imunitní systém, jaké bylinky je vhodné použít a jaké jiné metody existují, které povzbuzují náš imunitní systém k jeho správnému fungování?

  • Jaká jsou nejznámější a dostupná přírodní antivirotika a jaký je princip jejich fungování, aby jejich užívání bylo opravdu účinné?

O lektorce:

Mgr. Veronika Němcová je vášnivou milovnicí přírody, za kterou se odstěhovala i se svojí rodinou do západního Tyrolska, kde působí na poli aromaterapie a fytoterapie. V České republice absolvovala Institut aromaterapie v Praze a několikero masérských kurzů. Zúčastnila se různých zahraničních exkurzí a seminářů zaměřených na léčivé benefity rostlin a jejich zpracování včetně destilace esenciálních olejů. Navštěvovala a úspěšně dokončila bylinnou školu v Innsbrucku EliKai Kräuterschule, absolvovala a obdržela certifikaci lékařsky prověřeného aromaexperta na Aromaterapeutické akademii v Německém Allgäu. Ráda předává své zkušenosti a poznatky dál jako průvodce během výprav v přirozeném prostředí bylin, stejně jako lektor na seminářích fytoterapie a aromaterapie.

Pokud máte o přednášku zájem, zanechte nám kontakt a my se vám ozveme, pokud se uvolní místo.... Děkujeme!