Web je ve zkušebním provozu.

Posílení imunity 10.11.2023

Které bylinky mohou podpořit naši imunitu? Jaká jsou nejdostupnější přírodní antivirotika a jak je použít, aby byla účinná? Má smysl prevence? 

Dostupnost Volná místa (>5 ks)
550 Kč
Posílení imunity 10.11.2023
246392066 3123319221288124 2472618235195966070 n
PŘEDNÁŠKA

Kdy: pátek 10. 11. 2023 (17.00 - 20.00 s přestávkou 30 minut)

Kde: bude upřesněno podle počtu zájemců

Lektorka: Veronika Němcová (Aromapflege & Mehr. Tirol.)

Cena: 550,- Kč

 

O přednášce: 

Imunita je neodmyslitelnou součástí správného chodu lidského těla. Tolik zmiňovaná v poslední době, přesto velmi potlačovaná. Pojďme si projít základní témata, která jsou pro naši imunitu důležitá:

  • Co naši přirozenou imunitu opravdu posiluje?

  • Které orgány jsou v našem těle zodpovědné za správné fungování našeho obranného systému a jak je můžeme posilovat?

  • Jaké bylinky lze využít pro optimální funkci imunitního systému?

  • Existuje vůbec něco jako autoimunitní onemocnění nebo je to jen nálepka pro nemoci, které nedokáže západní medicína vyléčit?

  • Kdy je vhodné posilovat náš imunitní systém, jaké bylinky je vhodné použít a jaké jiné metody existují, které povzbuzují náš imunitní systém k jeho správnému fungování?

  • Jaká jsou nejznámější a dostupná přírodní antivirotika a jaký je princip jejich fungování, aby jejich užívání bylo opravdu účinné?

O lektorce:

Mgr. Veronika Němcová je vášnivou milovnicí přírody, za kterou se odstěhovala i se svojí rodinou do západního Tyrolska, kde působí na poli aromaterapie a fytoterapie. V České republice absolvovala Institut aromaterapie v Praze a několikero masérských kurzů. Zúčastnila se různých zahraničních exkurzí a seminářů zaměřených na léčivé benefity rostlin a jejich zpracování včetně destilace esenciálních olejů. Navštěvovala a úspěšně dokončila bylinnou školu v Innsbrucku EliKai Kräuterschule, absolvovala a obdržela certifikaci lékařsky prověřeného aromaexperta na Aromaterapeutické akademii v Německém Allgäu. Ráda předává své zkušenosti a poznatky dál jako průvodce během výprav v přirozeném prostředí bylin, stejně jako lektor na seminářích fytoterapie a aromaterapie.