Podzimní aromaterapie

Termín: 12. 10. 2022 17. 30-20.00

Místo: Allori, Mezníkova 8, Brno - Žabovřesky

Lektorka: Anna Krutová (Aromaterapie Brno)

Cena: 550.- Kč

Kapacita: max 20 účastníků

Přihlašování: pomocí přihlašovacího formuláře níže 

Obsah:

V cyklu přednášek zaměřených na jednotlivá roční období vám představíme aromaterapii jako každodenního průvodce.

Podzimní přednáška nás vybaví praktickými tipy pro období respiračních onemocnění. Zaměříme se na antivirotické a antibakteriální působení éterických olejů. Poradíme, jak aromaterapii kombinovat s tradičními léčebnými postupy našich babiček i co ukazují vědecké studie. Velkými pomocníky v období nachlazení jsou i hydroláty. A naše zdraví mohou velice posílit rostlinné tuky. I to bude proto tématem podzimního vydání přednášky. 

S ubývajícím světlem a deštivějším počasím dostává zabrat i naše psychika. Jak můžeme dobíjet energii za pomocí vůní? A jak si do života přinést trochu více slunce? I o tom bude podzimní přednáška... 

O lektorce...

... Anna Krutová absolvovala Institut aromaterapie v Praze, kde získala titul profesionální aromaterapeut. Se svým mužem a dvěma dětmi žije v Brně, kde provozuje svou praxi. Je zakladatelkou Školy Aromaterapie & Bylinky a pořadatelkou mezinárodní Aromakonference Brno a největšího bylinářské události u nás: Festivalu Aromaterapie & Bylinky. Vůně ji provázejí každý den, je nadšenou zahradnicí.