Zimní TRIO aromuli zvýhodněné

Speciální zimní limitovaná sada za super cenu!

Thymuli + Sluneční + Pohoda u krbu

Troje nejoblíbenější Aromuli pro chladnější část roku. A samozřejmě i jako parádní dárek! Nejen vánoční. Navíc za skvělou cenu.

Thymuli (klikni pro podrobnosti)

Pro tvoji obranyschopnost

Obsahují: Tymián linalol

Sluneční (klikni pro podrobnosti)

Pro Tvé vnitřní štěstí

Obsahují: Bergamotový, levandulový, pomerančový, mandarinkový olej, olej ze šalvěje muškátové, kadidlový olej

Pohoda u krbu (klikni pro podrobnosti)

Pro zimní slunce v tobě

Obsahují: Pomerančový a mandarinkový olej, olej ze skořicové kůry, hřebíčkových pupenů, Ylang Ylangu, kadidlový, citronový olej, olej z máty kadeřavé, kardamomu, semínek koriandru, tonka absolue.


1 050,00 Kč

Doporučené dávkování:

* 3 až 5 kuliček aromuli© (děti polovinu) podle přání (např. tak často, jako si dopřáváme bonbóny) necháme pomalu rozpustit v ústech a užíváme si vůně - zvláště po jídle.

* 5-10 kuliček rozpustíme ve 250 ml nápoje a vypijeme.

* 5-10 kuliček rozdrtíme a práškem před podáváním okořeníme pokrm

Složení:

Xylit, aromatické extrakty.

Co to jsou aromatické extrakty?

Rostliny produkují mimo jiné aromatické látky (např. ve formě éterických olejů) za účelem vzájemné komunikace a přilákání užitečných živočichů. Éterické oleje z rostlin se používají mimo jiné v kosmetice, do léků, ale i k aromatizaci bonbónů (proti kašli), pokrmů a nápojů. Éterické oleje, užívané jako přísada do potravin, se označují jako aromatické extrakty.

Co je to xylit?

Sladce chutnající sacharid (zvaný také březový cukr nebo xylitol) je sladidlo, nahrazující cukr, vhodné pro diabetiky. Obsahuje zhruba o 40 % méně kalorií než běžný cukr, používaný v domácnostech. Při nadměrné konzumaci může mít projímavé účinky. Pro zvířata (speciálně psy) je březový cukr nevhodný.