Sluneční kuličky

Pro Tvé vnitřní štěstí

Obsahují: Bergamotový, levandulový, pomerančový, mandarinkový olej, olej ze šalvěje muškátové, kadidlový olej

* Smutek

* Depresivní nálada

* Nedostatek světla

* Následky stresu

* "Earl Grey"- čaj 

395,00 Kč

Sluneční kuličky

Ideální pro večerní uvolnění a jako tečka za náročným dnem, ale i jako lehká vzpruha během něho. Skvělá aromatizace čajů - černých, zelených i bylinkových. Velmi vhodné k dochucení pokrmů z hub! 

TIP: Bergamotový olej se doporučuje při starostech a depresivních náladách, kadidlo přináší naději a odbourává agresivitu.

Doporučené dávkování:

* 3 až 5 kuliček aromuli© (děti polovinu) podle přání (např. tak často, jako si dopřáváme bonbóny) necháme pomalu rozpustit v ústech a užíváme si vůně - zvláště po jídle.

* 5-10 kuliček rozpustíme ve 250 ml nápoje a vypijeme.

* 5-10 kuliček rozdrtíme a práškem před podáváním okořeníme pokrm

Složení:

Xylit, aromatické extrakty.

Co to jsou aromatické extrakty?

Rostliny produkují mimo jiné aromatické látky (např. ve formě éterických olejů) za účelem vzájemné komunikace a přilákání užitečných živočichů. Éterické oleje z rostlin se používají mimo jiné v kosmetice, do léků, ale i k aromatizaci bonbónů (proti kašli), pokrmů a nápojů. Éterické oleje, užívané jako přísada do potravin, se označují jako aromatické extrakty.

Co je to xylit?

Sladce chutnající sacharid (zvaný také březový cukr nebo xylitol) je sladidlo, nahrazující cukr, vhodné pro diabetiky. Obsahuje zhruba o 40 % méně kalorií než běžný cukr, používaný v domácnostech. Při nadměrné konzumaci může mít projímavé účinky. Pro zvířata (speciálně psy) je březový cukr nevhodný.