Pohodové bříško

Pro uvolněný střed těla

Obsahují: červená mandarinka, fenykl sladký, kadidlo, heřmánek (modrý & římský), majoránka, řebříček

* Nadýmání

* Když jsme mimo svůj Střed

* Kašel

* Křeče

*Tříměsíční kolika

TIP: Děti od 8 týdnů 1 aromuli večer 

395,00 Kč

Pohodové bříško

Ideální po opulentních hostinách. Tvůj spolehlivý průvodce pro pohodu a rovnováhu v oblasti břicha a solar plexu. Pro skutečný požitek z čaje stačí přidat pár kuliček aromuli© do nápoje. Ženám pomůže k uvolnění a pohodě. V případech PMS a obtížné menstruaci poskytnou úlevu. 

TIP: Fenykl ulevuje při nadýmání!

Doporučené dávkování:

* 3 až 5 kuliček aromuli© (děti polovinu) podle přání (např. tak často, jako si dopřáváme bonbóny) necháme pomalu rozpustit v ústech a užíváme si vůně - zvláště po jídle.

* 5-10 kuliček rozpustíme ve 250 ml nápoje a vypijeme.

* 5-10 kuliček rozdrtíme a práškem před podáváním okořeníme pokrm

Složení:

Xylit, aromatické extrakty.

Co to jsou aromatické extrakty?

Rostliny produkují mimo jiné aromatické látky (např. ve formě éterických olejů) za účelem vzájemné komunikace a přilákání užitečných živočichů. Éterické oleje z rostlin se používají mimo jiné v kosmetice, do léků, ale i k aromatizaci bonbónů (proti kašli), pokrmů a nápojů. Éterické oleje, užívané jako přísada do potravin, se označují jako aromatické extrakty.

Co je to xylit?

Sladce chutnající sacharid (zvaný také březový cukr nebo xylitol) je sladidlo, nahrazující cukr, vhodné pro diabetiky. Obsahuje zhruba o 40 % méně kalorií než běžný cukr, používaný v domácnostech. Při nadměrné konzumaci může mít projímavé účinky. Pro zvířata (speciálně psy) je březový cukr nevhodný.