Perly přátelství

Děkuji, že jsi!

Obsahují: Pomerančový, citrónový, mandarinkový, levandulový a kadidlový éterický olej + extrakt z vanilky

* Malé kreativní Děkuji

* Slunce v duši i v mysli

* Zdobení na dorty, cupcakes a nápoje 

395,00 Kč

Perly přátelství

Svěží ovocná chuť vyvolává vzpomínky na léto. Společně si užívejme sladkého přátelství! Skvělá přísada a ozdoba sladkých pokrmů - zmrzlin nebo čokoládové polevy! Lehce posypeme, co chceme ochutit.

TIP: Mandarinkový olej v nás probouzí hravé dítě a dává nám i v pošmourných dnech pocítit lehkost a radost.

Doporučené dávkování:

* 3 až 5 kuliček aromuli© (děti polovinu) podle přání (např. tak často, jako si dopřáváme bonbóny) necháme pomalu rozpustit v ústech a užíváme si vůně - zvláště po jídle.

* 5-10 kuliček rozpustíme ve 250 ml nápoje a vypijeme.

* 5-10 kuliček rozdrtíme a práškem před podáváním okořeníme pokrm

Složení:

Xylit, aromatické extrakty.

Co to jsou aromatické extrakty?

Rostliny produkují mimo jiné aromatické látky (např. ve formě éterických olejů) za účelem vzájemné komunikace a přilákání užitečných živočichů. Éterické oleje z rostlin se používají mimo jiné v kosmetice, do léků, ale i k aromatizaci bonbónů (proti kašli), pokrmů a nápojů. Éterické oleje, užívané jako přísada do potravin, se označují jako aromatické extrakty.

Co je to xylit?

Sladce chutnající sacharid (zvaný také březový cukr nebo xylitol) je sladidlo, nahrazující cukr, vhodné pro diabetiky. Obsahuje zhruba o 40 % méně kalorií než běžný cukr, používaný v domácnostech. Při nadměrné konzumaci může mít projímavé účinky. Pro zvířata (speciálně psy) je březový cukr nevhodný.