Perly jara

Limitované

Ať se Ti jaro rozplyne na jazyku!

Obsahují: éterické oleje z citronu, mandarinky, ylang-ylangu, vanilkový extrakt a kurkumu CO2

* podpoří nové začátky a osobní rozvoj

* pomáhají navodit pocit zamilovanosti a radosti ze života

* podporují péči o sebe a sebelásku

* mohou být součástí vašeho jarního půstu a očisty

395,00 Kč

Perly jara

Tyto aromuli© tě podpoří při půstu a očistách obecně. Pomohou odolat závislostem různého druhu. Mají lahodnou rozkvetlou chuť, kterou ocení všichni labužníci/ce a milovníci/ce jarních vibrací!

Doporučené dávkování:

* 3 až 5 kuliček aromuli© (děti polovinu) podle přání (např. tak často, jako si dopřáváme bonbóny) necháme pomalu rozpustit v ústech a užíváme si vůně - zvláště po jídle.

* 5-10 kuliček rozpustíme ve 250 ml nápoje a vypijeme.

* 5-10 kuliček rozdrtíme a práškem před podáváním okořeníme pokrm

Složení:

Xylit, aromatické extrakty.

Co to jsou aromatické extrakty?

Rostliny produkují mimo jiné aromatické látky (např. ve formě éterických olejů) za účelem vzájemné komunikace a přilákání užitečných živočichů. Éterické oleje z rostlin se používají mimo jiné v kosmetice, do léků, ale i k aromatizaci bonbónů (proti kašli), pokrmů a nápojů. Éterické oleje, užívané jako přísada do potravin, se označují jako aromatické extrakty.

Co je to xylit?

Sladce chutnající sacharid (zvaný také březový cukr nebo xylitol) je sladidlo, nahrazující cukr, vhodné pro diabetiky. Obsahuje zhruba o 40 % méně kalorií než běžný cukr, používaný v domácnostech. Při nadměrné konzumaci může mít projímavé účinky. Pro zvířata (speciálně psy) je březový cukr nevhodný.