Pohoda u krbu (Kuličky ke krbu)

Limitované

Pro zimní slunce v tobě

Obsahují: Pomerančový a mandarinkový olej, olej ze skořicové kůry, hřebíčkových pupenů, Ylang Ylangu, kadidlový, citronový olej, olej z máty kadeřavé, kardamomu, semínek koriandru, tonka absolue.

* Teplo

* Imunitní systém

* Bolest

* Pocit chladu

* Cola! příchuť punč a sušenky

* porod a porodní kontrakce 

395,00 Kč

Pohoda u krbu

Chutnají jako cola a lze je použít jako delikátní přísadu do čaje, svařeného vína, punče a vánočního pečiva nebo čokoládového fondue. Tyto zimní limitované aromuli© jsou jako aromaterapeutické teplíčko v praktickém kapesním balení!

Doporučené dávkování:

* 3 až 5 kuliček aromuli© (děti polovinu) podle přání (např. tak často, jako si dopřáváme bonbóny) necháme pomalu rozpustit v ústech a užíváme si vůně - zvláště po jídle.

* 5-10 kuliček rozpustíme ve 250 ml nápoje a vypijeme.

* 5-10 kuliček rozdrtíme a práškem před podáváním okořeníme pokrm

Složení:

Xylit, aromatické extrakty.

Co to jsou aromatické extrakty?

Rostliny produkují mimo jiné aromatické látky (např. ve formě éterických olejů) za účelem vzájemné komunikace a přilákání užitečných živočichů. Éterické oleje z rostlin se používají mimo jiné v kosmetice, do léků, ale i k aromatizaci bonbónů (proti kašli), pokrmů a nápojů. Éterické oleje, užívané jako přísada do potravin, se označují jako aromatické extrakty.

Co je to xylit?

Sladce chutnající sacharid (zvaný také březový cukr nebo xylitol) je sladidlo, nahrazující cukr, vhodné pro diabetiky. Obsahuje zhruba o 40 % méně kalorií než běžný cukr, používaný v domácnostech. Při nadměrné konzumaci může mít projímavé účinky. Pro zvířata (speciálně psy) je březový cukr nevhodný.