Kuličky k usínání

Pro spáče v tobě

Obsahují: Pomerančový, mandarinkový, levandulový, kadidlový olej, olej z geránia a extrakt z vanilky

* Noční klid

* Uvolnění

* Nervozita

TIP: pro miminka od 8 týdnů 1 aromuli večer

395,00 Kč

Kuličky k usínání

ideální pro večerní uvolnění, jako odměna a pomoc v jednom po náročném dni. To pravé pro velmi aktivní děti a lehce nervózní dospělé.

TIP: Pravá levandule (lékařská) se tradičně doporučuje jak při poruchách spánku (u dětí od 6 měsíců), tak proti obavám a depresím.

Doporučené dávkování:

* 3 až 5 kuliček aromuli© (děti polovinu) podle přání (např. tak často, jako si dopřáváme bonbóny) necháme pomalu rozpustit v ústech a užíváme si vůně - zvláště po jídle.

* 5-10 kuliček rozpustíme ve 250 ml nápoje a vypijeme.

* 5-10 kuliček rozdrtíme a práškem před podáváním okořeníme pokrm

Složení:

Xylit, aromatické extrakty.

Co to jsou aromatické extrakty?

Rostliny produkují mimo jiné aromatické látky (např. ve formě éterických olejů) za účelem vzájemné komunikace a přilákání užitečných živočichů. Éterické oleje z rostlin se používají mimo jiné v kosmetice, do léků, ale i k aromatizaci bonbónů (proti kašli), pokrmů a nápojů. Éterické oleje, užívané jako přísada do potravin, se označují jako aromatické extrakty.

Co je to xylit?

Sladce chutnající sacharid (zvaný také březový cukr nebo xylitol) je sladidlo, nahrazující cukr, vhodné pro diabetiky. Obsahuje zhruba o 40 % méně kalorií než běžný cukr, používaný v domácnostech. Při nadměrné konzumaci může mít projímavé účinky. Pro zvířata (speciálně psy) je březový cukr nevhodný.