Perly rovnováhy (Kalibrační perly)

Pro tvůj směr a cíl

Obsahují: Bergamot, geránium, rozmarýn, pačuli, vetiver

* Odvaha a důvěra

* Změna životního směru

* Radost ze života

* Nový začátek

* "Fénix z popela" 

395,00 Kč

Perly rovnováhy

Pro odvahu & naději & podporu při realizaci vlastních životních plánů. Aromuli© perfektní pro nové začátky a ideální pro další vývoj a růst. Podpoří lidi, kteří by klidně mohli častěji říkat "ne".

TIP: Rozmarýn je klasickým olejem, dodávajícím sílu & odvahu.

Doporučené dávkování:

* 3 až 5 kuliček aromuli© (děti polovinu) podle přání (např. tak často, jako si dopřáváme bonbóny) necháme pomalu rozpustit v ústech a užíváme si vůně - zvláště po jídle.

* 5-10 kuliček rozpustíme ve 250 ml nápoje a vypijeme.

* 5-10 kuliček rozdrtíme a práškem před podáváním okořeníme pokrm

Složení:

Xylit, aromatické extrakty.

Co to jsou aromatické extrakty?

Rostliny produkují mimo jiné aromatické látky (např. ve formě éterických olejů) za účelem vzájemné komunikace a přilákání užitečných živočichů. Éterické oleje z rostlin se používají mimo jiné v kosmetice, do léků, ale i k aromatizaci bonbónů (proti kašli), pokrmů a nápojů. Éterické oleje, užívané jako přísada do potravin, se označují jako aromatické extrakty.

Co je to xylit?

Sladce chutnající sacharid (zvaný také březový cukr nebo xylitol) je sladidlo, nahrazující cukr, vhodné pro diabetiky. Obsahuje zhruba o 40 % méně kalorií než běžný cukr, používaný v domácnostech. Při nadměrné konzumaci může mít projímavé účinky. Pro zvířata (speciálně psy) je březový cukr nevhodný.