Jarní TRIO aromuli zvýhodněné

Novinka

Speciální jarní limitovaná sada za super cenu!

Perly jara + Ahoj Krásko! + Perly rovnováhy

Troje oblíbené a krásně voňavé Aromuli pro období jara. A samozřejmě i jako parádní dárek! Navíc za skvělou cenu. Pro detoxikaci, vnitřní klid, rozkvět i proti chmurám!

Perly jara (klikni pro podrobnosti)

Ať se ti jaro rozplyne na jazyku!

Obsahují: éterické oleje z citronu, mandarinky, ylang-ylangu, vanilkový extrakt a kurkumu CO2.

Ahoj Krásko! (klikni pro podrobnosti)

Pro tvou femme fatale!

Obsahují: pomerančový, citronový, bergamotový, kadidlový olej, olej ze šalvěje muškátové a geránia, CO2 extrakt ze zázvoru.

Perly rovnováhy (klikni pro podrobnosti)

Pro tvůj směr a cíl

Obsahují: bergamot, geránium, rozmarýn, pačuli, vetiver.


1 050,00 Kč

Doporučené dávkování:

* 3 až 5 kuliček aromuli© (děti polovinu) podle přání (např. tak často, jako si dopřáváme bonbóny) necháme pomalu rozpustit v ústech a užíváme si vůně - zvláště po jídle.

* 5-10 kuliček rozpustíme ve 250 ml nápoje a vypijeme.

* 5-10 kuliček rozdrtíme a práškem před podáváním okořeníme pokrm

Složení:

Xylit, aromatické extrakty.

Co to jsou aromatické extrakty?

Rostliny produkují mimo jiné aromatické látky (např. ve formě éterických olejů) za účelem vzájemné komunikace a přilákání užitečných živočichů. Éterické oleje z rostlin se používají mimo jiné v kosmetice, do léků, ale i k aromatizaci bonbónů (proti kašli), pokrmů a nápojů. Éterické oleje, užívané jako přísada do potravin, se označují jako aromatické extrakty.

Co je to xylit?

Sladce chutnající sacharid (zvaný také březový cukr nebo xylitol) je sladidlo, nahrazující cukr, vhodné pro diabetiky. Obsahuje zhruba o 40 % méně kalorií než běžný cukr, používaný v domácnostech. Při nadměrné konzumaci může mít projímavé účinky. Pro zvířata (speciálně psy) je březový cukr nevhodný.