Soustředění (Chytré kuličky)

pro Einsteina v tobě

Obsahují: Citronový a mátový olej, olej z lemongrassu, eukalyptový olej

* Mlsání při učení

* Tréma

* Cestovní lékárnička

* Osvěžující nápoje

* Zjemnění špenátových pokrmů

395,00 Kč

Soustředění

ideální pro zdravé mlsání při učení & práci či k přípravě na zkoušky, závody. Pomáhá se strachy i proti trémě. V zimě do čaje, v létě do osvěžujících nápojů či prosecca (pak chutná jako oblíbený koktejl "HUGO").

TIP: Máta se doporučuje proti bolestem hlavy!

Doporučené dávkování:

* 3 až 5 kuliček aromuli© (děti polovinu) podle přání (např. tak často, jako si dopřáváme bonbóny) necháme pomalu rozpustit v ústech a užíváme si vůně - zvláště po jídle.

* 5-10 kuliček rozpustíme ve 250 ml nápoje a vypijeme.

* 5-10 kuliček rozdrtíme a práškem před podáváním okořeníme pokrm

Složení:

Xylit, aromatické extrakty.

Co to jsou aromatické extrakty?

Rostliny produkují mimo jiné aromatické látky (např. ve formě éterických olejů) za účelem vzájemné komunikace a přilákání užitečných živočichů. Éterické oleje z rostlin se používají mimo jiné v kosmetice, do léků, ale i k aromatizaci bonbónů (proti kašli), pokrmů a nápojů. Éterické oleje, užívané jako přísada do potravin, se označují jako aromatické extrakty.

Co je to xylit?

Sladce chutnající sacharid (zvaný také březový cukr nebo xylitol) je sladidlo, nahrazující cukr, vhodné pro diabetiky. Obsahuje zhruba o 40 % méně kalorií než běžný cukr, používaný v domácnostech. Při nadměrné konzumaci může mít projímavé účinky. Pro zvířata (speciálně psy) je březový cukr nevhodný.