Bystrý rozum

Pro doping paměti

Obsahují: Citron, cedr atlantský, drmek, neroli, máta peprná, rozmarýn, kadidlo

* Výpadky paměti

* Parkinsonova choroba

* Syndrom neklidných nohou

* Nervozita

* Smutek 

395,00 Kč

Bystrý rozum

Zdravé mlsání při řešení hádanek a úloh. Skvělý aktivátor tvých mozkových buněk. Ideální při nervozitě, velmi vhodné pro lidi s "neklidnýma nohama". Perfektní pro trénink paměti.

TIP: Drmek neboli "mnišský pepř" se doporučuje při projevech demence a Parkinsonovy choroby!

Doporučené dávkování:

* 3 až 5 kuliček aromuli© (děti polovinu) podle přání (např. tak často, jako si dopřáváme bonbóny) necháme pomalu rozpustit v ústech a užíváme si vůně - zvláště po jídle.

* 5-10 kuliček rozpustíme ve 250 ml nápoje a vypijeme.

* 5-10 kuliček rozdrtíme a práškem před podáváním okořeníme pokrm

Složení:

Xylit, aromatické extrakty.

Co to jsou aromatické extrakty?

Rostliny produkují mimo jiné aromatické látky (např. ve formě éterických olejů) za účelem vzájemné komunikace a přilákání užitečných živočichů. Éterické oleje z rostlin se používají mimo jiné v kosmetice, do léků, ale i k aromatizaci bonbónů (proti kašli), pokrmů a nápojů. Éterické oleje, užívané jako přísada do potravin, se označují jako aromatické extrakty.

Co je to xylit?

Sladce chutnající sacharid (zvaný také březový cukr nebo xylitol) je sladidlo, nahrazující cukr, vhodné pro diabetiky. Obsahuje zhruba o 40 % méně kalorií než běžný cukr, používaný v domácnostech. Při nadměrné konzumaci může mít projímavé účinky. Pro zvířata (speciálně psy) je březový cukr nevhodný.