Ahoj krásko!

Pro Tvou femme fatale! 

Obsahují: Pomerančový, citronový, bergamotový, kadidlový olej, olej ze šalvěje muškátové a geránia, CO2 extrakt ze zázvoru

* veškeré ženské záležitosti

* dívky v pubertě

* PMS

* klimakterium

* při nadbytku "Yang" 

395,00 Kč

Ahoj krásko!

Tyto kuličky v tobě posílí úctu k ženskému principu. Ženská energie přináší kreativitu a tvořivost, pomáhá nápadům přijít na svět. Aromuli© přináší podporu v situacích, kdy je třeba se přizpůsobit okolnostem.

TIP: Olej z růžového geránia je "vyrovnávacím" olejem č. 1 a doporučuje se mimo jiné při projevech hormonální nerovnováhy.

Doporučené dávkování:

* 3 až 5 kuliček aromuli© (děti polovinu) podle přání (např. tak často, jako si dopřáváme bonbóny) necháme pomalu rozpustit v ústech a užíváme si vůně - zvláště po jídle.

* 5-10 kuliček rozpustíme ve 250 ml nápoje a vypijeme.

* 5-10 kuliček rozdrtíme a práškem před podáváním okořeníme pokrm

Složení:

Xylit, aromatické extrakty.

Co to jsou aromatické extrakty?

Rostliny produkují mimo jiné aromatické látky (např. ve formě éterických olejů) za účelem vzájemné komunikace a přilákání užitečných živočichů. Éterické oleje z rostlin se používají mimo jiné v kosmetice, do léků, ale i k aromatizaci bonbónů (proti kašli), pokrmů a nápojů. Éterické oleje, užívané jako přísada do potravin, se označují jako aromatické extrakty.

Co je to xylit?

Sladce chutnající sacharid (zvaný také březový cukr nebo xylitol) je sladidlo, nahrazující cukr, vhodné pro diabetiky. Obsahuje zhruba o 40 % méně kalorií než běžný cukr, používaný v domácnostech. Při nadměrné konzumaci může mít projímavé účinky. Pro zvířata (speciálně psy) je březový cukr nevhodný.