Ahoj drahý!

Pro tvůj jang

Obsahují: Olej z lemongrassu, citronový, grapefruitový, mandarinkový, santalový a borovicový olej

* veškeré mužské záležitosti

* chlapci v pubertě

* andropauza

* síla prosadit se

* pálení žáhy a škrábání v krku

* při nadbytku "Yin" 

395,00 Kč

Ahoj drahý!

Mužská energie je bojovná, soustředěná, dynamická, orientovaná na výkon a soutěž. Tyto aromuli© jsou dokonalými průvodci pro úspěšného muže a mohou pomoci se snáz prosadit.

TIP: Santalový olej se doporučuje také při pálení žáhy a bolesti v krku.

Doporučené dávkování:

* 3 až 5 kuliček aromuli© (děti polovinu) podle přání (např. tak často, jako si dopřáváme bonbóny) necháme pomalu rozpustit v ústech a užíváme si vůně - zvláště po jídle.

* 5-10 kuliček rozpustíme ve 250 ml nápoje a vypijeme.

* 5-10 kuliček rozdrtíme a práškem před podáváním okořeníme pokrm

Složení:

Xylit, aromatické extrakty.

Co to jsou aromatické extrakty?

Rostliny produkují mimo jiné aromatické látky (např. ve formě éterických olejů) za účelem vzájemné komunikace a přilákání užitečných živočichů. Éterické oleje z rostlin se používají mimo jiné v kosmetice, do léků, ale i k aromatizaci bonbónů (proti kašli), pokrmů a nápojů. Éterické oleje, užívané jako přísada do potravin, se označují jako aromatické extrakty.

Co je to xylit?

Sladce chutnající sacharid (zvaný také březový cukr nebo xylitol) je sladidlo, nahrazující cukr, vhodné pro diabetiky. Obsahuje zhruba o 40 % méně kalorií než běžný cukr, používaný v domácnostech. Při nadměrné konzumaci může mít projímavé účinky. Pro zvířata (speciálně psy) je březový cukr nevhodný.