Luxusní péče o ženu

Dopřejte si nejlepší přírodní suroviny. Pečujte o sebe s láskou. Vyjádřete vašemu tělu úctu. Praktický workshop propojující aromaterapii a fytoterapii. Pod taktovkou královny ženských rostlin: růže. 

Termín: 2. 6. 2023 (16.00 - 20.00)

Lektorka: Veronika Němcová (Aromapflege & Mehr. Tirol)

Cena: 2100,- Kč (cena zahrnuje materiál na výrobu 3 produktů, lektorné, skripta, drobné občerstvení)

Náplň kurzu: 

Na kurzu "Luxusní péče o ženu pomocí bylinek a aromaterapie" si připravíme 3 opravdu luxusní výrobky, které může žena používat v běžné péči o sebe a přitom se bude cítit jako královna. Všechny vyrobíme výhradně z přírodních materiálů, které jsou doslova "k sežrání" a patří mezi původní ingredience v péči o ženské tělo i ducha.

Během přípravy vám objasním proč, podrobně si popíšeme jednotlivé složky a navíc vás seznámím s nejběžnějšími a nejpoužívanějšími bylinkami a vůněmi využívanými v péči o ženu.

Důraz je kladen na pochopení souvislostí a praktické využití, praktická část se bude prolínat s částí teoretickou

S sebou si odnesete:

* 10 ks vaginálních čípků

* 30ml krému na citlivé ruce

* 1 ks "Růžová rúž"

O lektorce:

Mgr. Veronika Němcová je vášnivou milovnicí přírody, za kterou se odstěhovala i se svojí rodinou do západního Tyrolska, kde působí na poli aromaterapie a fytoterapie. V České republice absolvovala Institut aromaterapie v Praze a několikero masérských kurzů. Zúčastnila se různých zahraničních exkurzí a seminářů zaměřených na léčivé benefity rostlin a jejich zpracování včetně destilace esenciálních olejů. Navštěvovala a úspěšně dokončila bylinnou školu v Innsbrucku EliKai Kräuterschule, absolvovala a obdržela certifikaci lékařsky prověřeného aromaexperta na Aromaterapeutické akademii v Německém Allgäu. Ráda předává své zkušenosti a poznatky dál jako průvodce během výprav v přirozeném prostředí bylin, stejně jako lektor na seminářích fytoterapie a aromaterapie.