Léčivé byliny pro život ženy

Seminář zaměřený na potíže, které může způsobit hormonální nerovnováha: přibývání na váze, bolesti hlavy, vypadávání vlasů, nespavost či úzkosti a deprese. Kurz vede odborná fytoterapeutka Monika Poledníková, která se zaměřuje na využití českých bylin. 

Termín: 16.června 2020 (16.00 - 19.00) 

Místo:  Kafara, Fryčajova 78/16, 61400 Brno

Lektorka: Monika Poledníková (https://monikapolednikova.cz/)

Cena: 750,- Kč 

Přihlášky:  pomocí přihlašovacího formuláře níže.  

Popis semináře: 

Role hormonů má zásadní význam v řadě procesů, které v těle probíhají. Hormony ovlivňují naši náladu, dýchání, pohyb, trávení, metabolismus, stres i růst. Právě proto může hormonální nerovnováha způsobit vážné příznaky, jako je mimo jiné přibývání na váze, bolesti hlavy, vypadávání vlasů, problémy se spánkem, únava či úzkost nebo deprese. Špatná hladina hormonů může mít mnoho příčin. Zaměříme se na ně a zjistíme, které přírodní prostředky mohou být nápomocny.

O lektorce:

Monika Poledníková - odborný fytoterapeut. Zaměřuje se především na využití českých bylin, okrajově se věnuje aromaterapii. Míchá bylinné čaje na míru. Nabízí poradenství v oblasti vylepšení zdravotního stavu i prevence. Jako doplňkové metody využívá masáže i lifestyle koučink. Majitelka a šéfredaktorka bylinkovymagazin.cz. Více na monikapolednikova.cz.
Přihláška na kurz