Jarní aromaterapie

První z cyklu přednášek o aromaterapii pro jednotlivá roční období.  Provoňte si nástup jara pomocí aromaterapie! Výkyvy počasí a jarní únava, hubnutí a očista, probouzení energie v těle i duši - to vše bude tématem přednášky Jarní aromaterapie. Večerem vás provede profesionální aromaterapeutka Anna Krutová. 

Termín: jaro 2023 - pokud máte o přednášku zájem, vyplňte formulář níže a my se vám ozveme, jakmile bude vypsán konkrétní termín! 

Místo: bude upřesněno

Lektorka: Anna Krutová (Aromaterapie Brno)

Cena: 550.- Kč

Kapacita: max 20 účastníků

Přihlašování: pomocí přihlašovacího formuláře

Obsah: 

V cyklu přednášek zaměřených na jednotlivá roční období vám představíme aromaterapii jako každodenního průvodce. První díl se bude věnovat Jarní aromaterapii. 

Na jaře je tématem probouzející se energie elementu Dřeva, která přináší přirozenou očistu těla i duše po zimě. Vhodné éterické oleje a hydroláty mohou osvěžit vaše pravidelné jarní rituály, zpestřit jídelníček při detoxu, podpořit relaxaci při jarní únavě a zklidnit při výkyvech nálad, které jdou ruku v ruce s jarními výkyvy počasí. 

Velkým tématem této přednášky bude také péče o psychiku, kterou mohou na jaře potrápit rozbouřené emoce. Přednáškou zavoní bazalky, pomerančový květ nebo třeba různé druhy máty. Budete tak moci vyzkoušet, které jarní vůně vás oslovují a dozvíte se také, zda jsou pro vás vhodné a bezpečné. Vše v duchu hesla: "Pečuj o sebe!"

O lektorce... 

... Anna Krutová absolvovala Institut aromaterapie v Praze, kde získala titul profesionální aromaterapeut. Se svým mužem a dvěma dětmi žije v Brně, kde provozuje svou praxi. Je zakladatelkou Školy Aromaterapie & Bylinky a pořadatelkou mezinárodní Aromakonference Brno a největšího bylinářské události u nás: Festivalu Aromaterapie & Bylinky. Vůně ji provázejí každý den, je nadšenou zahradnicí. A jara se nemůže dočkat .) 

Chcete vědět, že jsme vypsali termín pro tento kurz? Zanechte nám kontakt!