Jak namíchat aromaterapeutickou směs

Termín: sobota 11. února 2023 (09.30 - 18.00)

Lektorka: Jana Urbanová - Aromaterapie Santala

Místo: CETERAS, Palackého tř. 1644/8, 612 00 Brno-Královo Pole - www.ceteras.cz

Kurz je pořádán v rámci Roční Školy Aromaterapie & Bylinky. K této lekci je možné se přidat i jednorázově. Cena za workshop je 3750Kč. Pokud se chcete přihlásit, prosím, vyplňte kontaktní formulář níže. 

Dříve či později, pokud objevíme svět éterických olejů, se chceme naučit míchat si vlastní voňavé kompozice. Ale jak a kde začít? Na co nezapomenout? Je rozdíl v míchání směsi na bolest či na úlevu od stresu?

Na všechny tyto otázky dostanete odpovědi. Dozvíte se, jak vybírat EO pro vaše směsi, jak postupovat při míchání a na co si dát pozor. Zjistíte, proč a kdy je účinnější využívat princip synergie v aromaterapii. Povíme si o různých možnostech míchání synergických směsí a některé způsoby si i rovnou vyzkoušíte. Prozkoumáte, jaký je rozdíl mezi mícháním parfémů a aromaterapeutických směsí.

Vyrobíte si 3 směsi.

  • Dostanete praktický check-list pro míchání směsí.
  • Vyzkoušíte si různé způsoby míchání směsí.

Jana Urbanová se představuje...

"Vůně jsou klíčem k našemu srdci. Pokud se jim s důvěrou otevřeme, stanou se našimi průvodci a pomocníky. Správně vybraná vůně může posílit náš záměr a cíl."

Jana je holistická aromaterapeutka a terapeutka EFT. Prostřednictvím vůně a "ťukání" navrací ženám ztracenou sebedůvěru a rovnováhu, vede je v jemnosti do jejich středu, aby se rozvzpomněly na svou vnitřní moudrost, nabyly zpět ztracenou sebejistotu a žily svobodnější a radostnější život.

Učí širokou veřejnost i profesionály používat aromaterapii bezpečně a efektivně.

S láskou k ženám a pro ženy tvoří osobní aromaterapeutické parfémy na podporu jejich záměru.

Pro podnikatelky tvoří Vůně pro brand tak, aby podtrhly a vyjádřily jejich jedinečnost a hodnoty značky.

K této lekci je možné se přidat i jednorázově. Cena za workshop je 3750Kč. Pokud se chcete přihlásit, prosím, vyplňte kontaktní formulář. My vám obratem zašleme fakturu s platebními údaji. Děkujeme!