Jak namíchat aromaterapeutickou směs

Termín: sobota 11. února 2023 (09.30 - 18.00)

Lektorka: Jana Urbanová - Aromaterapie Santala

Dříve či později, pokud objevíme svět éterických olejů, se chceme naučit míchat si vlastní voňavé kompozice. Ale jak a kde začít? Na co nezapomenout? Je rozdíl v míchání směsi na bolest či na úlevu od stresu?

Na všechny tyto otázky dostanete odpovědi. Dozvíte se, jak vybírat EO pro vaše směsi, jak postupovat při míchání a na co si dát pozor. Zjistíte, proč a kdy je účinnější využívat princip synergie v aromaterapii. Povíme si o různých možnostech míchání synergických směsí a některé způsoby si i rovnou vyzkoušíte. Prozkoumáte, jaký je rozdíl mezi mícháním parfémů a aromaterapeutických směsí.

Vyrobíte si 3 směsi.

  • Dostanete praktický check-list pro míchání směsí.
  • Vyzkoušíte si různé způsoby míchání směsí.

Jana Urbanová se představuje...

"Vůně jsou klíčem k našemu srdci. Pokud se jim s důvěrou otevřeme, stanou se našimi průvodci a pomocníky. Správně vybraná vůně může posílit náš záměr a cíl."

Jana je holistická aromaterapeutka a terapeutka EFT. Prostřednictvím vůně a "ťukání" navrací ženám ztracenou sebedůvěru a rovnováhu, vede je v jemnosti do jejich středu, aby se rozvzpomněly na svou vnitřní moudrost, nabyly zpět ztracenou sebejistotu a žily svobodnější a radostnější život.

Učí širokou veřejnost i profesionály používat aromaterapii bezpečně a efektivně.

S láskou k ženám a pro ženy tvoří osobní aromaterapeutické parfémy na podporu jejich záměru.

Pro podnikatelky tvoří Vůně pro brand tak, aby podtrhly a vyjádřily jejich jedinečnost a hodnoty značky.