Workshop s Jonathanem Benavidem 2021

Jsme velmi šťastní, že jsme mohli v Brně konečně naživo uvítat holandského aromaterapeuta Jonathana Benavida. Vedl pro nás víkendový workshop Obnovení toku života, který je zaměřen na uvolňování traumat za pomoci aromaterapie. Předal nám to nejlepší z jeho třicetileté praxe a zcela si nás získal. Těšíme se na pokračování v dalších letech! Děkujeme všem za účast a Rozmarýnku za skvělé zázemí! 

Festival Aromaterapie & Bylinky 2020

Nádherné baboletní počasí provázelo čtvrtý ročník největšího bylinkářského setkání v České republice. V pohodové atmosféře jsme se potulovali po Otevřené zahradě v Brně a užívali si přednášky, workshopy, rozhovory, nákupy i ochutnávání dobrot. Děkujeme všem za skvělou atmosféru! Milujeme ji .) 

Aromakonference Brno 2020

Čtvrtý ročník mezinárodní aromaterapeutické konference. Téma: Aromaterapie a psychika v praxi. Své příspěvky přednesli Regula Rudolf von Rohr ze Švýcarska, Sue Mousley z Velké Británie (online), Jonathan Benavides z Nizozemí a Zbyněk Mlčoch z České republiky. Vyčerpávající informace, spousta receptů a zkušeností z praxe. Děkujeme všem lektorům, účastníkům i partnerům! 

Festival Aromaterapie & Bylinky 2019

25 workshopů a přednášek. Přes 30 stánků. Poradny bylinářů a aromaterapeutů, aromajarmark, bylinková gastrozóna, tematické dílničky pro děti. Moc jsme si to užili! Děkujeme všem za přízeň a těšíme se na další setkání v neděli 13. září 2020! 

Aromakonference Brno 2019

Mezinárodní aromaterapeutická konference pro odborníky i nadšenou veřejnost. Téma: Aromaterapie a psychika. Přednášeli: Jan Havlíček z Univerzity Karlovy, Ingrid Karner z Aromainfo.at (Rakousko), Iris Stappen z Vídeňské univerzity a Gergely Hollodi z maďarského časopisu Aromatika. Děkujeme všem za účast! V tématu budeme pokračovat i v roce 2020 se zaměřením na praktické recepty!  

Bylinkový festival 2018


Aroma konference 2018

Bylinkový festival 2017