Byliny pro posílení imunity

Přednáška lékaře a bylináře Zbyňka Mlčocha v Brně. 

Termín: 28. 11. 2021  1. skupina: 10.00 - 13.30 a 2. skupina 15.00 - 18.30

Kapacita: každá skupina max. 20 účastníků 

Kde: Lipka (pracoviště Kamenka - velký sál), Kamenná 20, Brno 

Lektor: Zbyněk Mlčoch (Bylinky pro všechny)

Cena: 550,-Kč (přihlašování pomocí formuláře níže)

"Podzim je dle tradiční čínské medicíny obdobím sleziny, plic a tlustého střeva. Na přednášce se dozvíte, proč je důležité tyto orgány posilovat a hlavně pokud to uděláte, tak jakým nemocím se můžete vyhnout.

Povíme si také jak posílit slizniční imunitu a tím neonemocnět respiračními infekty. Řeč bude i o silných antiviroticích, která pomáhají v prevenci a léčbě Covid infekce.

Zajímavá bude přednáška určitě i pro ženy. Dozvíte se, který orgán u žen velmi často oslabený, což může mít spojitost s povislou kůží na břiše břicho, potraty, poklesy dělohy. Zmíním se jak tomu předcházet a léčit tyto potíže přírodní cestou bez operací. "

O lektorovi: 

Lékař, který se ale už od svých 14 let věnuje s přestávkami léčivým rostlinám. Byliny suší, dělá z nich tinktury, oleje a v poslední době experimentuje i s mastmi a esenciálními oleji. V roce 2015 Zbyněk založil velký bylinkový web www.BylinkyProVsechny.cz, který aktuálně čítá kolem 2500 stránek s již osmimilionovou návštěvností. Jeho web obsahuje nejen účinky českých a cizokrajných rostlin, ale také stovky receptů na jejich zpracování. Součástí stránek je i poradna, kam přichází každý měsíc zhruba sto dotazů.