Web je ve zkušebním provozu.

Bylinkové saunování a péče o pleť 15.10.2023

Na tomto workshopu si užijete saunování s vůněmi bylin a vykuřovadel. Vyrobíte si na míru pleťovou masku, peeling a pečující olejové sérum. Naučíte se udělat ze saunování opravdový rituál...

Dostupnost Volná místa (5 ks)
3 750 Kč
Bylinkové saunování a péče o pleť 15.10.2023
Metličky v sauně
CELODENNÍ KURZ

Termín: 15. října 2023, 09.30 - 18.00

Lektorky: Kateřina Polívková (Dobré vůně) a Iva Neubauerová (Saunerka.cz)

Místo: Zámecký mlýn Lomnice u Tišnova, Nový svět 158, Lomnice u Tišnova 

Cena zahrnuje: skripta, vstup do sauny, veškerý bylinkový i aromaterapeutický materiál na výrobu pečujících produktů, vegetariánský oběd

O workshopu: 

Saunová kultura je tradičně spojována s využitím léčivých a aromatických rostlin v různých podobách. Správný pobyt v sauně má obrovský přínos na zdraví těla i ducha. Ve starých kulturách se často pracovalo i s energií a duchy rostlin. I my zkusíme během saunování využít bylinné výluhy a maceráty či hydroláty. 

Kromě sauny se budeme věnovat péči o pleť přírodními prostředky - teoreticky i prakticky. Naučíte se připravovat prostředky přírodní péče o pleť využitelné nejen v sauně - pleťové masky, tělové peelingy, vlasové zábaly a pečující olejová séra. Vše vyzkoušíme na sobě.

Kurz se koná v magickém prostředí Zámeckého mlýna v Lomnici u Tišnova, který je obklopen nádhernou přírodou. Budova mlýna se saunou se nachází na konci obce, takže poskytuje naprosté soukromí.