Aromadance: vnitřní síla

Propojení tance, jógy a aromaterapie. Propojení Dagmar Dash Voudouragkaki a Anny Krutové. Propojení se s vnitřní silou. Čtyřhodinový zážitkový workshop v rytmu hudby a na vlnách vůní. Pojďte naslouchat svému tělu! Pojďte tančit!

Termín: čtvrtek 18. května 2023 (17.00 - 21.00)

Místo: Bude upřesněno

Cena: 2200,- Kč 

Lektorky: Dagmar Dash Voudouragkaki (Dashdance) a Anna Krutová (Aromaterapie Brno)

O kurzu...

Vůně a tanec. Dva silné nástroje, kterými můžete během několika minut změnit svoji náladu. Dvě cesty, které vás mohou spojit s různými kvalitami. Na tomto workshopu je propojíme a vydáme se ke zdroji své vnitřní síly.

Workshop bude rozdělen do několika částí. S Dash si užijete přirozený tanec, kterým postupně zvědomíme a uvolníme celé tělo. Cílem je vytvořit příjemný a bezpečný prostor, abyste mohli procítit jemnost, ladnost, citlivost, ale také svoji stabilitu, razanci, klid, pevnost a další kvality, které k vnitřní síle patří.

Nebudeme se učit konkrétní kroky, tento workshop není o nácviku daných pohybů a choreografií. Můžete se těšit na hravé zkoumání vlastního pohybu a vyjádření. Pomocí vůní budete hledat, co nejvíce může podpořit vaše uzemnění, zklidnění, uvnitřnění. Tanec a vůně, společně v jednu chvíli.

Pomocí imaginace a bodyterapeutických technik se spojíme se symboly naší vnitřní síly. Následně si každý vytvoří 10ml osobní vůni do roll-onu. Pracovat budeme s bio éterickými oleji i vzácnými esencemi jako je růže, jasmín, vetiver nebo santalové dřevo.

S vůní na míru se ponoříme do závěrečné části, která propojí jemnou jógu a aromarelaxaci.

O lektorkách... 

Dagmar Dash Voudouragkaki....

Dash se tanci věnuje odmala. Vede lekce současného tance (contemporary dance) a přirozeného tance pro širokou veřejnost. Snaží se tanec iniciovat i v lidech, kteří nikdy netančili, ale mají chuť s ním začít. Je certifikovanou lektorkou hatha jógy. Její lekce jógy jsou místem pro odpočinek, kultivaci vnímavosti a laskavosti vůči tělu, a místem klidu pro uspěchanou mysl.

Inspirací pro její taneční, jógovou a lektorskou práci jsou dynamické projevy přírody a její milovaný ostrov Kréta. Absolvovala řadu seminářů a vzdělávacích workshopů zaměřených na tanec, jógu a další pohybové přístupy (feldenkraisova metoda ,Skinner Releasing Technique, vývojová fyziologie, meditační workshopy s Robem Preecem, workshopy zaměřené na relaxaci). Zajímá se o psychologii, aktivní imaginaci a sny.

Dash je ohleduplným a citlivým lektorem, snaží se být lidem na lekcích jógy nápomocna na jejich cestě k uvolnění, poklidnému odpočinku a životnímu spočinutí, které praktikováním jógy objevila a stále objevuje. Lekce jógy i tance s Dash, jsou místem, kde se spolu s ostatními setkáte s podporou, motivací a vzájemnou inspirací. 

Anna Krutová...

vystudovala Institut aromaterapie v Praze, kde získala titul profesionální aromaterapeut. Ve své praxi propojuje vůně s bodyterapií. Momentálně dokončuje výcvik v psychoterapii zaměřené na tělo pod Institutem biodynamické bodypsychoterapie. Vůně používá jako podporu osobního rozvoje svých klientů, pro jejich uvolnění, pro spojení se s tělem. Prostřednictvím vůně s ní můžete vystihnout svoje aktuální rozpoložení, zdroje, vnitřní kvality, hezké vzpomínky... 

Založila Školu Aromaterapie & Bylinky, prostřednictvím které se snaží aromaterapii popularizovat, vzdělávat profesionály a učit laiky ji používat v každodenním životě.